Letnie wyjazdy językowe z Baltic Council - restart wakacji 2020!

W związku z najnowszymi informacjami, które dostajemy od zagranicznych szkół językowych o ich ponownym otwarciu, z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że Baltic Council wznawia wyjazdy językowe na lato 2020! Szkoły oferują kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Dostajemy informacje od kolejnych zagranicznych szkół językowych o ich ponownym otwarciu. Już tego lata szkoły ruszają z ofertą kursów językowych dla dzieci, młodzieży i doroslych! Gdzie wyjdziesz w te wakacje?

W naszej ofercie znajdziesz takie kierunki jak:
- Malta
- Austria
- Szwajcaria
- Niemcy
- Francja
- Hiszpania

Język angielski, francuski, niemiecki, czy hiszpański w świetnych lokalizacjach, w małych grupach i pod okiem doświadczonej kadry nauczycielskiej.

Polecamy także wyjazd na obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat z polskim opiekunem do szkoły w Salzburgu w terminie 2-15 sierpnia. Szczegóły TUTAJ.
 
W Baltic Council znajdziecie również wyjazdy indywidualne na kursy ogólne, intensywne, egzaminacyjne (IELTS, egzaminy Cambridge) i biznesowe.
Zadzwoń pod 22 379 26 24 / 22 379 26 22, lub napisz do nas na info@balticcouncil.pl, aby otrzymać wszystkie oferty i ich wyceny.
 
Zapraszamy!

 

Zobacz więcej
do góry