Wirtualne Targi "Dni Edukacji Międzynarodowej"Lista uczestników - uczelnie wyższe

Lista uczestników - szkoły średnie / obozy językowe


Program Targów - 23 kwietnia

Program Targów - 24 kwietniaWirtualne Targi "Dni Edukacji Międzynarodowej"

Od kursów i obozów językowych po zagraniczne licea i uniwersytety w Europie, Kanadzie i USA!

Zapraszamy na najpopularniejsze międzynarodowe targi edukacyjne, które odbywają się od 2004 roku, na których dowiesz się wszystkiego o nauce w prywatnych szkołach, na uczelniach, w szkołach biznesowych, na obozach językowych dla dzieci i szkołach dla dorosłych.

Kiedy?
Piątek, 23 kwietnia, 14:00 - 18:00
Sobota, 24 kwietnia, 11:00 - 15:00

Jak dołączyć do wydarzenia?
Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy zapisać się TUTAJ. Wyślemy Ci wtedy potwierdzenie rejestracji oraz dostęp do wirtualnych pokoi na platformie Zoom, w której odbędą się spotkania.

Więcej informacji, w tym godziny trwania poszczególnych spotkań online można znaleźć klikając w zakładkę Lista uczestników lub Program Targów.

Podczas spotkań online, konsultacji i sesji Q&A dowiesz się wielu szczegółowych informacji o wybranych uniwersytetach, szkołach średnich, czy szkołach językowych. Porozmawiamy o takich kwestiach, jak: kierunki studiów i programy nauki, finansowanie: stypendia i pożyczki, możliwość bezpłatnej edukacji, życie studenckie, zakwaterowanie, czas wolny i nie tylko! Będziesz miał/a także możliwość zadania dodatkowych pytań oraz ustalić termin indywidualnej konsultacji.

Odwiedź także webinary naszych doradców edukacyjnych Baltic Council - absolwentów zagranicznych uczelni, którzy poprowadzą tematyczne spotkania podczas wydarzenia! Dodatkowo, będą obecni przez cały czas trwania targów. Możesz w każdej chwili dołączyć do naszego wirtualnego pokoju i porozmawiać z nami indywidualnie! 
Link do wirtualnego pokoju Baltic Council:

Do usłyszenia!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Baltic Council for International Education
ul. Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
tel. +48 22 379 26 24, +48 576 382 088
info@balticcouncil.pl

do góry