Targi Uczelni Zagranicznych Online


Zapraszamy na wirtualne Targi Uczelni Zagranicznych. Porozmawiaj z przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów i szkół biznesowych, poznaj programy studiów licencjackich i magisterskich. Weź udział w webinarach na żywo, prezentacjach i zadaj pytania podczas konsultacji. W programie targów przy każdym z uniwersytetów znajdziesz plan wraz z godzinami spotkań. O podanej godzinie kliknij na link, aby wejść do wirtualnego pokoju. Dołącz już teraz!

DOŁĄCZ DO TARGÓW Program Targów - 26 Lutego

DOŁĄCZ DO TARGÓW Program Targów - 27 Lutego

Lista Uczestników


Wirtualne targi edukacyjne - Targi Uczelni Zagranicznych 26 i 27 lutego!

Poznaj przedstawicieli zagranicznych uniwersytetów z Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Estonii z i innych krajów, gdzie nauka na studiach licencjackich i magisterskich prowadzona jest całkowicie w języku angielskim - zagraniczne uniwersytety, uczelnie biznesowe, uczelnie artystyczne, uczelnie techniczne! Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z międzynarodową edukacją! Wydarzenie jest DARMOWE!

Kiedy?
Piątek - 26.02, 14:00 - 18:00
Sobota - 27.02, 12:00 - 16:00

Podczas webinarów i spotkań online, odwiedzając wirtualne pokoje wystawców, będziesz miał/a możliwość wysłuchania prezentacji szkół, a także zadawania pytań i umawiania się na indywidualne konsultacje!

Jak uczestniczyć w wydarzeniu? Sprawdź godziny prezentacji, którymi jesteś zainteresowanym w Programie Targów i kliknij na link opublikowany przy każdym uczesników. Zostaniesz automatycznie przekierowany do wirtualnego pokoju, gdzie rozpocznie się spotkanie.

Konsultanci edukacyjni Baltic Council będą także dostępni dla Państwa  przez cały czas trwania targów w wirtualnym pokoju TUTAJ. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Do usłyszenia! 


Jakie tematy będą poruszone podczas spotkań? Sprawdź sam/a, są to m.in.:


-  Gdzie mogę aplikować z polską maturą?
 - Francja, Dania, Szwecja, Hiszpania a może Niemcy?
 - Studia w Wielkiej Brytanii po Brexicie – tak czy nie?
 - Ile kosztują studia w Holandii i dlaczego mogę uzyskać 50% zniżki na I rok studiów?
-  Czy to prawda, że studia w Danii są bezpłatne?
 - Uczelnie biznesowe, czy artystyczne we Włoszech?
 - Szkoły biznesowe w Europie – którą wybrać?
 - Studia kreatywne, biznesowe, inżynierskie – gdzie i kiedy aplikować?
 - Praktyki studenckie, zakwaterowanie i życie studenckie – co mówią zagraniczni studenci?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą przedstawiciele zagranicznych uczelni, obecni studenci oraz konsultanci edukacyjni Baltic Council for International Education, którzy dyplomy studiów licencjackich i magisterskich zdobywali na zagranicznych uczelniach.
Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z międzynarodową edukacją!
 
Dlaczego warto wziąć udział w naszych Targach Uczelni Zagranicznych?

 

  • jest to niezwykła okazja do spotkania przedstawicieli  zagraniczych uniwersytetów i to bez wychodzenia z domu!
     
  • podczas spotkań poznasz m.in. uczelnię,  jej charakterystykę i lokalizację, oferowane kierunki licencjackie i magisterskie, opcje zakwaterowania, czy opcje odbywania praktyk studenckich  - to tylko przykładowe tematy! Będziesz miał/a możliwość zadawania pytań osobiście, dlatego uzyskasz informacje z pierwszej ręki!
     
  • proces aplikacji na zagraniczne uczelnie jest długi i skomplikowany - uczestnicząc w naszych targach szybciej poznasz oferty uczelni i będziesz mógł/a zacząć z nami aplikację -  unikniesz zbędnego stresu i presji czasu przed maturą!
  • nasi doświadczeni konsultanci edukacyjni będą obecni podczas trwania targów - poprowadzą także tematyczne spotkania o studiowaniu za granicą - a o tym wiedzą naprawdę wiele, bo sami są absolwentami zagranicznych uczelni. Poza tym, podczas targów będziesz mógł/a zapisać się na indywidualną konsultację z ekspertami edukacyjnymi Baltic Council for International Education.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Baltic Council for International Education
ul. Waryńskiego 3A, 00-645 Warszawa
tel. +48 22 379 26 24, +48 576 382 088
info@balticcouncil.pl
 


Lista Uczestników

Program Targów - 26 Lutego

Program Targów - 27 Lutego

 

do góry