BALTIC COUNCIL - Edukacja za granicą

Zapraszamy na Targi Edukacji Zagranicznej, które odbędą się w 3 miastach:

Poznań – 21.02.2024, Andersia Hotel and Spa Poznań, ul. Plac Andersa 3, 11:00 - 16:00
Wrocław – 22.02. 2024 Hotel Mercure Wrocław Centrum, Pl. Dominikański 1, 11:00 - 16:00
Warszawa – 24.02.2024, Radisson Blu Sobieski, plac Artura Zawiszy 1, 10:00 - 17:00

Rejestracja pozwala uzyskac dostep do specjalnych zniżek i ofert, takich jak:

10% zniżki na kurs IELTS Online 

Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy intensywny kurs IELTS online, który w ciągu czterech tygodni pomoże Wam przygotować się do zdania egzaminu certyfikacyjnego IELTS Academic, który jest potrzebny do aplikacji na studia za granicą, np. do Holandii, Wielkiej Brytanii czy krajów skandynawskich. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godz. 16.45–18.15 na platformie Zoom. Obejmuje wszystkie cztery testowane umiejętności językowe: czytanie ze zrozumieniem (reading comprehension), pisanie akademickie (academic writing), rozumienie ze słuchu (listening) oraz mówienie (speaking), uczy też różnego rodzaju technik i strategii egzaminacyjnych poprzez wykonywanie typowych dla egzaminu IELTS ćwiczeń. Kurs poprowadzi Nicholas, native speaker z Wielkiej Brytanii, który od lat pomaga uczniom i uczennicom w przygotowaniu się do egzaminu IELTS. 

20% zniżki na lekcje językowe Kings Education dla młodzieży i dorosłych w szkołach w UK i USA

Nowoczesna szkoła językowa z kampusami na całym świecie, charakteryzująca się unikalnym podejściem do nauczania i szeroką ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od kursów wakacyjnych, po kursy przygotowujące do odniesienia sukcesu w konkretnych karierach, oferta King’s Education pozwala na dostosowanie długości, intensywności i lokalizacji kursu do własnych potrzeb. Osoby od 16 roku życia przez cały rok mogą wyjechać do tak ekscytujących miast jak Londyn, Nowy York, Los Angeles, Boston, Oxford, Bournemouth czy Brighton! Zapraszamy do zapoznania się szerokim wachlarzem kursów King’s Education już dziś:
10% zniżki na profesjonalne doradztwo Baltic Council w aplikacjach na zagraniczne Uniwersytety

Planujesz aplikować na zagraniczne uniwersytety, ale nie wiesz od czego zacząć? Gubisz się w gąszczu wymogów, dokumentów i terminów? A może potrzebujesz pomocy w napisaniu listu motywacyjnego i CV? Nasi doświadczeni konsultanci przeprowadzą Cię przez cały proces aplikacji na zagraniczne studia od wyboru odpowiedniego kraju i uniwersytetu po złożenie aplikacji w systemach i organizację wyjazdu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na bezpłatną konsultację:Rejestracja na targi
\"\"
Informacje o wydarzeniu

Lista wystawców

Plan bezpłatnych seminariów

Zapraszamy na targi! Zespół Baltic Council for International Education
Tel. +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
info@balticcouncil.pl
www.balticcouncil.pl


do góry