English in Cyprus

Lokalizacja

Malownicze plaże, ruiny drewnianych pałaców, znane zabytki, rozgrzany piasek i nowoczesne miasta – to wszystko znajdziesz na Cyprze, kraju, gdzie słońce świeci średnio 326 dni w roku! Spędź niezapomniane wakacje w blasku południowego słońca na tej śródziemnomorskiej wyspie, ucząc się angielskiego i ciesząc wypoczynkiem. Pomysł nauki języka angielskiego na Cyprze z pewnością może wydać się oryginalnym, ale dzięki historycznemu powiązaniu tej wyspy z Wielką Brytanią (wciąż mieszka tam ponad 60 tys. obywateli brytyjskich) właściwie wszyscy mówią tutaj po angielsku.

Limassol
jest drugim co do wielkości miastem Cypru, które jak magnes przyciąga młodych ludzi z różnych części świata. Znajdują tu niezliczone zabytki oraz atrakcje kulturalne, można tu również odpocząć rodzinnie, a najmniejsi podróżnicy z pewnością ucieszą się z trzech parków wodnych, parku rozrywki i jedynego zoo na wyspie.

Szkoła

Nowoczesna szkoła Malvern House Cyprus School znajduje się w samym sercu miasta Limassol. Posiada 18 przestronnych klimatyzowanych sal lekcyjnych, interaktywne tablice, pracownie komputerowe i bezprzewodowy Internet, a także bibliotekę, laboratoria językowe, pokój dla uczniów i kawiarnię. Między budynkiem szkoły, a miejscem zakwaterowania zapewniony jest transfer.

Program zajęć

Szkoła stawia nacisk na kształcenie umiejętności komunikacji, które pozwalają uczniom w pełni wykorzystać swój potencjał do nauki języka. Program rodzinny to doskonała okazja do połączenia nauki języka ze wspólnym aktywnym wypoczynkiem bądź relaksem na plaży. Po zakończeniu lekcji rodziny mogą również wziąć udział w programie pozalekcyjnym.

Program rodzinny – Family Programme – 20 godzin tygodniowo, lekcje od poniedziałku do piątku, grupy maksymalnie do 15 osób; rodzice i dzieci podzieleni są w następujący sposób:

Rodzice
(i młodzież od lat 16) biorą udział w kursie standardowym (Standard Course – 20 godzin tygodniowo, kształtowanie wszystkich czterech umiejętności językowych, poziomy zaawansowania od podstawowego do zaawansowanego).

Dzieci w wieku 5–8 lat biorą udział w kursie Early Years (kurs oparty na nauce przez zabawę, poziomy od podstawowego do zaawansowanego)

Dzieci w wieku 9–15 lat biorą udział w kursie Young Learners (kurs opiera się na interaktywnym kształceniu umiejętności językowych oraz zawiera elementy przygotowujące do egzaminów Cambridge, poziomy od podstawowego do zaawansowanego).
 

Video

Program pozalekcyjny
Po lekcjach rodzic z dzieckiem może dołączyć do programu rozrywkowego oferowanego przez szkołę lub po prostu spędzić czas na plaży czy na samdzielnym zwiedzaniu. Szkoła organizuje ekscytujący program zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki i celebrowanie lokalnych tradycji. Na program składają się takie aktywności jak tematyczne wieczory muzyczne i taneczne, escape roomy czy wyjazdy w stylu safari samochodem terenowym. Program obejmuje także wycieczki: np. wizytę w parku narodowym, wycieczkę do starożytnego miasta Kurion i stolicy Cypru – Nikozji, rejs katamaranem, wizyty w wodnym parku rozrywki i nie tylko!

Zakwaterowanie
Rodziny są zakwaterowane w rezydencji Blue Crane Apartments.
To komfortowy kompleks apartamentów otoczony pięknym zacienionym ogrodem - oferuje wszystkie niezbędne usługi hotelowe. Kompleks położony jest w zabytkowej dzielnicy Amathus z licznymi sklepami, kawiarniami i klubami, trzy minuty od plaży, 10 minut od centrum Limassol.
Opcje wyżywienia: Bez wyżywienia / Śniadania / Śniadania i obiadokolacje
Usługi: restauracja, bar, ogród, kort tenisowy (płatny), sauna (płatna), tenis stołowy, duży basen, klimatyzacja, telefon, telewizor, sejf (płatny). Każdy pokój posiada małą kuchnię, sypialnię, łazienkę i balkon z widokiem na morze.

Cena i terminy
Kurs Parent & Child (dwa tygodnie, jeden rodzic, jedno dziecko poniżej 12 lat): 2020 EUR
Kurs Parent & Child można rozpocząć w każdy poniedziałek przez cały rok.

Cena zawiera: kurs, materiały, codzienny transfer rezydencja-szkoła-rezydencja, zakwaterowanie w dwuosobowym apartamencie, wyżywienie half board, opłaty rejestracyjne, transfer w obie strony (Larnaka lub Paphos)
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
English Parent + Child (20 godzin lekcyjnych w tygodniu)
470.00

Zakwaterowanie

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Koszt zakwaterowania - zależy od wyboru rodzaju zakwaterowania i ilości osób

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer z portu lotniczego Larnaca - w obie strony
130.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna
100.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry