ESE Malta

Lokalizacja

Główny budynek szkoły ESE zlokalizowany jest w samym sercu St. Julian’s – popularnym kurorcie wakacyjnym z licznymi restauracjami, hotelami i atrakcjami. Najbliższa plaża w zatoce St George‘s Bay zlokalizowana jest zaledwie kilka minut od szkoły podobnie jak stare miasto w St Julian’s.

Szkoła

European School of English (ESE) działa od ponad 20 lat i jest jedną z najlepiej akredytowanych szkół na Malcie. Posiada akredytacje m.in.: Quality English, EQUALS, FELTOM oraz Ministerstwa Edukacji na Malcie. Jest również członkiem IALC – stowarzyszenia, które skupia niezależne szkoły językowe, oferujące kursy i obozy najwyższej jakości. Ponadto ESE została wybrana najlepszą szkołą językową na Malcie i otrzymała w 2017 „Certificate of Excellence”. Szkoła znajduje się w nowoczesnym budynku z wszelkimi udogodnieniami: tablicami multimedialnymi, pracowniami komputerowymi, biblioteką i kawiarnią.

Program zajęć

W głównym budynku szkoły odbywają się kursy dla dorosłych m.in: kursy General English (kurs ogólny), w którym mogą wziąć udział rodzice. Dzieci dołączają do kursu Junior/ Teen Club, który odbywa się na kampusie 4**** hotelu Salini Resort.

Rodzic
może, ale nie musi dołączyć do kursu General English 20 – jest to najbardziej popularny kurs językowy, na który składa się 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo doskonalących mówienie, czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie w języku angielskim. Codzienne lekcje rozwijają słownictwo, doskonalą gramatykę i wymowę i odbywają się w małych, maksymalnie 12-osobowych grupach uczniów z całego świata. Kurs 20 lekcji w tygodniu - przewiduje 4 lekcje angielskiego od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.
•    Rozpoczęcie kursu: każdy poniedziałek
•    Wielkość grupy: maksymalnie 12 osób
•    20 lekcji w tygodniu
•    Poziom angielskiego: od podstawowego

Dzieci dołączają do obozu z podziałem na grupy wiekowe – Junior Club (10-13 lat) oraz Teen Club (14-17 lat). Zajęcia w wymiarze 20 godzin tygodniowo odbywają się w niewielkich, maksymalnie 15-osobowych grupach. Programy mają na celu dynamiczną i interaktywną naukę języka poprzez projekty grupowe, dyskusje i debaty, materiały audio i wideo czy prezentacje. Uczniowie rozwijają najważniejsze umiejętności językowe (czytanie, pisanie, słuchanie i wypowiedź ustna), gramatykę i słownictwo, poruszając istotne tematy XXI wieku, m.in. popkultury, ocieplenia klimatu, sztucznej inteligencji czy ekonomii.
 

Video

Program pozalekcyjny
Szkoła oferuje szeroki zakres zajęć i wycieczek krajoznawczych i kulturowych, dzięki którym uczniowie mają szansę zaznajomić się z bogatą historią kraju oraz wyjątkowym krajobrazem Malty. Szkoła oferuje takie atrakcje jak: tradycyjna maltańska kolacja, wycieczka na wyspę Gozo, wycieczka do starożytnej stolicy Malty - Mdiny oraz do obecnej stolicy Valletty.

Zakwaterowanie
Uczestnicy zakwaterowani są w Salini Resort – czterogwiazdkowym hotelu oddalonym od budynku szkoły o około 15 minut. W hotelu znajdują się trzy restauracje oraz wszelkie udogodnienia: baseny, siłownia, sauna, darmowe Wi-Fi, pralnia (dodatkowo płatna), a w klimatyzowanych pokojach znajdują się telewizory, stanowiska do pracy oraz balkony.

Terminy 2022
28.05–3.09

Cena
Od 2860 EURO (rodzic+dziecko) za 2 tygodnie

Cena obejmuje: 20 lekcji angielskiego w tygodniu, zakwaterowanie w hotelu Salini Resort śniadanie i kolacja / wyżywienie, program wydarzeń pozalekcyjnych, transfer z i na lotnisko.

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry