Frances King School of English

London

Wyjątkowy program dla rodziców i dzieci w wieku od 6 do 16 lat umożliwi Ci doskonalenie znajomości języka angielskiego, a także zabawę z rodziną w stolicy Anglii, Londynie.

Szkoła


Letni program dla dzieci i rodziców prowadzony jest w zabytkowej i ciekawej dzielnicy Belgravia. Szkoła składa się z dwóch oddzielnych budynków dla dzieci i dorosłych, znajdujących się w pobliżu stacji metra Victoria i Hyde Park Corner. Pałac Buckingham, Hyde Park, Westminster, Parlament i Big Ben znajdują się zaledwie kilka minut spacerem od szkoły. Szkoła posiada 24 sale audytoryjne, z których większość wyposażona jest w tablice interaktywne, komputery i bezprzewodowy internet.

Wiosną, jesienią i zimą program odbywa się w innym budynku szkolnym – w dzielnicy Kensington.

Program rozrywkowy


Rodziny mogą wziąć udział w dostosowanym do indywidualnych potrzeb programie rekreacyjnym lub spędzić wolny czas według własnego uznania. Na pewno nie zabraknie relaksu i zwiedzania słynnych londyńskich zabytków. W okresie letnim program rozrywkowy odbywa się 2 lub 3 razy w tygodniu w drugiej połowie dnia, w zależności od wybranego kursu językowego (2 razy w tygodniu o innej porze roku). Dzieci uczestniczą w programie rekreacyjnym z rodzicami.

Zakwaterowanie


Szkoła oferuje zakwaterowanie rodzinne typu Standard, Premium lub Deluxe, a także szeroki wybór zakwaterowania w rezydencjach, apartamentach lub hotelach.

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry