Frances King School of English


London


Wyjątkowy program dla rodziców i dzieci w wieku od 6 do 16 lat umożliwi Ci doskonalenie znajomości języka angielskiego, a także zabawę z rodziną w stolicy Anglii, Londynie.

Szkoła


Letni program dla dzieci i rodziców prowadzony jest w zabytkowej i ciekawej dzielnicy Belgravia. Szkoła składa się z dwóch oddzielnych budynków dla dzieci i dorosłych, znajdujących się w pobliżu stacji metra Victoria i Hyde Park Corner. Pałac Buckingham, Hyde Park, Westminster, Parlament i Big Ben znajdują się zaledwie kilka minut spacerem od szkoły. Szkoła posiada 24 sale audytoryjne, z których większość wyposażona jest w tablice interaktywne, komputery i bezprzewodowy internet.

Wiosną, jesienią i zimą program odbywa się w innym budynku szkolnym – w dzielnicy Kensington.

Program rozrywkowy


Rodziny mogą wziąć udział w dostosowanym do indywidualnych potrzeb programie rekreacyjnym lub spędzić wolny czas według własnego uznania. Na pewno nie zabraknie relaksu i zwiedzania słynnych londyńskich zabytków. W okresie letnim program rozrywkowy odbywa się 2 lub 3 razy w tygodniu w drugiej połowie dnia, w zależności od wybranego kursu językowego (2 razy w tygodniu o innej porze roku). Dzieci uczestniczą w programie rekreacyjnym z rodzicami.

Zakwaterowanie


Szkoła oferuje zakwaterowanie rodzinne typu Standard, Premium lub Deluxe, a także szeroki wybór zakwaterowania w rezydencjach, apartamentach lub hotelach.

Program nauczania dla dzieci w wieku 6-16 lat


Nauka koncentruje się na umiejętnościach komunikacyjnych i języku mówionym, wspieranych przez udział w kreatywnych warsztatach oraz pracy grupowej. Nie brakuje ciekawych projektów, które dają możliwość wykorzystywania języka i twórczej zabawy. Istnieje możliwość wyboru kursu w pierwszej lub drugiej połowie dnia.

Rodzinny kurs dla dzieci i młodzieży

Liczba osób w grupie: maksymalnie 15
Lekcje w tygodniu: 20 lekcji (9.00-13.00)
Poziomy językowe: od początkującego
Cena: 345 GBP / tydzień

Programy szkoleniowe dla dorosłych

Rodzicom i dzieciom powyżej 16 lat oferuje się kurs dla dorosłych „Program rodzinny”.
Istnieje oczywiście wybór rano lub po południu.

Rodzinny kurs dla dorosłych


Liczba osób w grupie: maksymalnie 10
Lekcje w tygodniu: 20 lekcji (9.00-13.00)
Poziomy językowe: od początkującego
Cena: 396 GBP / tydzień
Cena obejmuje: szkolenie, materiały do nauki, certyfikat po ukończeniu kursu, 2-3 wydarzenia w dni powszednie.

Dodatkowe opłaty: bilety lotnicze, zakwaterowanie w zależności od wybranej opcji, transfer / odbiór z lotniska, wycieczki weekendowe, bilety, opłata rejestracyjna agencji - 65 euro.


 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry