Frances King School of English

Lokalizacja

Londyn to miejsce ikoniczne, nie tylko dla samej Anglii, ale i całego świata. Metropolia corocznie przyciąga miliony turystów i ma do zaoferowania coś dla każdego: od wspaniałych zabytków, przez wydarzenia sportowe i rozrywkowe po instytucje kulturalne i artystyczne. Szkoła Frances King mieści się w zabytkowej dzielnicy Belgravia, skąd szybko dojedziemy do takich atrakcji jak Royal Albert Hall, Natural History Museum, pałac Kensington, Science Museum, pałac Buckingham, Big Ben, London Eye czy Hyde Park.

Szkoła

Szkoła składa się z dwóch oddzielnych budynków dla dzieci i dorosłych. Szkoła posiada 24 sale audytoryjne, są one wyposażone w tablice interaktywne, komputery i Wi-Fi. Uczniowie znajdą tam również pokoje do nauki, przestrzenie do wspólnego wypoczynku oraz kawiarenki.

Program zajęć

Nauka koncentruje się na umiejętnościach komunikacyjnych i języku mówionym, m.in. poprzez udział w kreatywnych warsztatach oraz pracy grupowej. Nie brakuje ciekawych projektów, które dają możliwość wykorzystywania języka i twórczej zabawy. Dzieci i rodzice chodzą na dwa oddzielne kursy:
 

  • London Family Junior (6–16 lat): 20 50-minutowych lekcji w grupach maksymalnie 15-osobowych, poziomy A1–C1;
  • London Family Adult – Standard General English (16+, dla dorosłych): 20 50-minutowych lekcji w grupach maksymalnie 14-osobowych, poziomy A2–C1; minimalny wiek dla dorosłego przyjeżdżającego z dzieckiem: 21 lat
     

Video

Program pozalekcyjny
Rodziny mogą wziąć udział w dostosowanym do indywidualnych potrzeb programie rekreacyjnym lub spędzić wolny czas według własnego uznania. W ramach programu pozalekcyjnego oferowane są przede wszystkim ciekawe wycieczki, jak np. Harry Potter Walk, Tower Bridge, Madame Tussauds, Tower of London, londyńskie zoo czy rejs po Tamizie. W weekendy organizowane są dodatkowo płatne wycieczki do bardziej oddalonych lokalizacji, jak np. Paryż, Edynburg, Brugia, Amsterdam, Liverpool, Manchester czy Walia. Poza wycieczkami zaplanowane są wieczory integracyjne, aktywności sportowe, gry integracyjne.

Zakwaterowanie
Szkoła oferuje kilka różnych rodzajów zakwaterowania dla rodzin – mogą to być pokoje typu studio (kawalerki), apartamenty, pokoje w rezydencjach lub pobyt u rodzin goszczących.

Terminy (lato 2022)
20, 27 czerwca, 4, 11, 18, 25 lipca, 1, 8, 15, 22 sierpnia (22 sierpnia kurs dostępny tylko na jeden tydzień). Kurs można zarezerwować na minimalnie jeden tydzień.

Cena
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22
 

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry