GV Malta

Lokalizacja

Zatoka St Paul’s
Program rodzinny na Malcie to nie tylko możliwość wzięcia udziału w ciekawych lekcjach języka angielskiego, ale także spędzenia niezapomnianych wakacji pod śródziemnomorskim słońcem w gronie najbliższych! Programy rodzinne odbywają się tu przez cały rok, więc w dowolnym momencie możesz spakować walizki i cieszyć się plażowaniem w samym środku Polskiej zimy.

Szkoła
Szkoła językowa GV Malta została założona w 1999 roku miejscowości wypoczynkowej St Paul's. Usytuowana jest 150m od morza. Wysoką jakość nauczania potwierdzają liczne certyfikaty międzynarodowych stowarzyszeń i organizacji. Placówka posiada akredytacje m.in. Ministerstwa Edukacji na Malcie oraz FELTOM (Federacji Organizacji Nauczania Języka Angielskiego na Malcie).
Szkoła ceni swoją profesjonalną kadrę nauczycieli, która dokłada wszelkich starań, aby każdy uczeń czuł się komfortowo i efektywnie chłonął wiedzę. Wszyscy nauczyciele to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, a angielski jest ich językiem ojczystym.
Jasne, klimatyzowane sale lekcyjne wyposażone są w tablice interaktywne. Do dyspozycji studentów na terenie placówki są m.in.: duży taras na dachu szkoły, sala do samodzielnej nauki/czytelnia, stanowiska komputerowe, strefa relaksu (student lounge), bezprzewodowy Internet, automaty z napojami i przekąskami.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny goszczącej
Ten rodzaj zakwaterowania daje możliwość codziennego wykorzystania wiedzy językowej w praktyce oraz poznania kultury maltańskiej i stylu życia tamtejszych ludzi.
Cena zawiera:
- pełne wyżywienie;
- pokoje jedno lub dwuosobowe;
- pościel i ręczniki;
- pranie i sprzątanie raz w tygodniu;
- bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu
na osobę (pokój dwuosobowy, pełne wyżywienie)
Cena: od 265 euro za tydzień

Apartamenty Portobello Sea View
Okna apartamentów Portobello wychodzą na wspaniałe widoki Petersburgu. Posiadają kuchnię ze niezbędnym wyposażeniem, salon, telewizję satelitarną, Wi-fi, klimatyzację, pralkę, balkon z widokiem na zatokę. Zapewniona jest pościel i ręczniki, a także cotygodniowe sprzątanie. Sklepy, przystanki autobusowe, kawiarnie, restauracje i promenada znajdują się w odległości spaceru. Brak wyżywienia w cenie.
Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelach o różnym standardzie, wedle życzenia.
Cena: od 435 euro za tydzień

Program wydarzeń
Malta to przede wszystkim morze, słońce, historia, język angielski i koledzy z całego świata. Studenci biorą udział w wycieczkach krajoznawczych z przewodnikiem do Valletty i Mediny, odpoczywają na piaszczystych plażach i pływają w morzu. Sporty, dyskoteki, grille, kręgle i wiele innych atrakcji czeka na uczniów spędzających swój czas na Malcie. Program rozrywkowy jest wliczony w cenę programu dla dzieci, ale dodatkowo płatny dla dorosłych uczestników.

Video

Programy
W ramach programu rodzinnego, rodzice wybierają jeden z rodzajów kursów dla dorosłych, a dzieci uczą się w jednym z programów dla dzieci, dobranym w zależności od wieku.

Programy dla dorosłych:
General English (20 lekcji w tygodniu), idealny dla studentów bardzo podstawową znajomością angielskiego. Minimalny czas trwania kursu - 1 tydzień.
Cena kursu: od 195 euro tygodniowo

Business English - kurs idealny dla ludzi biznesu i profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesu: rozmowy kwalifikacyjne, spotkania i konferencje, prezentacje, finanse, stosunki międzynarodowe, korespondencja biznesowa i inne.
Cena kursu: od 395 euro tygodniowo.

Programy dla dzieci:
Klub Młodszych Uczniów (4-11 lat) - dzieci uczą się języka poprzez gry, rozmówki o następujących tematach: zwierzęta, ubrania, kolory, figury, alfabet, otaczający nas świat; oraz za pomocą piosenek, wierszy, malarstwa, rysunku, modelowania i innych ekscytujących zajęć.
Liczba osób w grupie - 6.
Liczba zajęć w tygodniu - 23,5.
Cena kursu: od 195 euro tygodniowo.
 
Klub młodzieży (10-17 lat) - kurs pomaga rozwinąć język w swobodnej atmosferze podczas lekcji, a także zastosować swoją wiedzę w praktyce podczas zajęć pozalekcyjnych, ciesząc się morzem i słońcem z przyjaciółmi z całego świata.
Liczba osób w grupie - 14.
Liczba zajęć w tygodniu - 23,5
Cena kursu: od 280 euro za tydzień

Usługi dodatkowe:

Transfery z / na lotnisko (od 35 EUR w jednym kierunku);
Opłata rejestracyjna (65 EUR na rodzinę);
Opłata agencyjna (65 EUR za rodzinę).

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry