BALTIC COUNCIL - Seneca College

Seneca College

Toronto
Rok powstania: 1967
Liczba studentów: 20,000 studentów w pełnym wymiarze godzinowym i około 90,000 studentów zaocznych

 

Toronto to tętniące życiem miasto, w którym możesz ujrzeć najwyższy na świecie budynek wolnostojący, (CN Tower), zakosztować kuchni z całego świata, czy też wybrać się na niedaleko oddalone wodospady Niagary. Możesz zwiedzić miasto jako turysta, ale nic nie zastąpi doświadczenia go jako student wśród tak bardzo zróżnicowanej, ciekawej społeczności.
 

Mając do wyboru wiele opcji kształcenia, czasem trudno zdecydować która jest tą najlepszą. Nasz zespół, Baltic Council, spieszy z pomocą! Po wnikliwym porównaniu kanadyjskich uczelni, z całą stanowczością stwierdzamy: jedną z najatrakcyjniejszych ofert jest właśnie Seneca College. To nie tylko niebywale wysoki poziom ksztalcenia, ale także relatywna przystępność pod względem finansowym. Specyfiką collegu jest to, że kadra skupia się głównie na wiedzy praktycznej, a mając szerokie, zawodowe doświadczenie w wykładanych przedmiotach, profesorowie i profesorki już od samego początku przygotowują Cię na umiejętne wykorzystywanie zdobytej wiedzy. Ponadto, podczas trwania studiów można podjąć płatną praktykę zawodową i być może poznać przyszłe miejsce pracy w ramach różnych programów edukacyjnych. Kadra z Seneca College pomoże Ci wybrać odpowiednią scieżkę kariery, a wśród partnerskich firm collegu znajdziesz m.in. Google, Dell, American Express, Air Canada czy IBM.
 
Seneca to aż 10 nowoczesnych campusów i międzynarodowe środowisko studentów i studentek ze 111 krajów z całego świata! Szkoła daje możliwość kształcenia na wielu kierunkach, z czego część daje możliwość odbycia płatnego stażu w ich czasie.
 

Studia licencjackie, m.in:
Aviation Technology,
International Business Management,
International Accounting and Finance,
Informatics and Security,
Marketing,
Software Development,
Financial Services Management,
Human Resources Strategy and Technology,
Nursing
 
Czekają na Ciebie równieź 2-3 letnie programy, po których otrzymujesz certifikat i uprawnienia do podjęcia pracy w wybranym zawodzie, zgodnym z kierunkiem kształcenia:
Human Resources Management
Project Management - Information Technology
Public Relations - Corporate Communications
Visual Effects for Film and Television
Game Art and Animation
Accounting Techniques
Tourism - Travel Operations
Veterinary Assistant

 

W Seneca College naukę możesz rozpocząć az 3 razy w roku: we wrześniu, styczniu lub maju.

Mówiąc o Seneca College, nie sposób pominąć bogatej sportowej oferty i sukcesów szkoły! Cieszy się ona aż 450-cioma medalami, co czyni ją najbardziej utytułowaną wśród wszystkich instytucji edukacyjncych w Ontario. Studenci mogą trenować takie dyscypliny jak koszykówka, piłka nożna, rugby, narciarstwo czy też siatkówka. Imponujące zaplecze sportowe uczelni obejmuje lodowisko, hale lekkoatletyczne, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej oraz nowoczesne centra fitness.
 
Wymagania IELTS:
Od aplikantów wymagane jest oficjalne potwierdzenie poziomu angielskiego, którym może być egzamin IELTS. Jeśli w momencie przyjęcia nie ma się jednak tego certyfikatu, konieczne jest przedstawienie wykazu ocen – z obecnej oraz poprzednich klas.
Programy licencjackie - IELTS 6.5 (nie mniej niż 6,0 w każdej części);
Programy magisterskie - IELTS 6.0 (nie mniej niż 5,5 w każdej części).

Wydatki:
Koszt semestru, w zależnosci od wybranego kierunku - od $7000 (w tym zawarte już całoroczne ubezpiecznie zdrowotne)
Zakwaterowanie w akademikach Seneca College – ok $700 miesięcznie, prywatne zakwaterowanie: $700-$1000CAD miesięcznie

 

Masz pytania odnośnie studiowania za granicą? Umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie, przez telefon, lub Skype. Zadzwoń +48 22 379 26 24 / +48 22 379 26 22, lub napisz na info@balticcouncil.pl.

 

 

do góry