BALTIC COUNCIL - VIA University College

VIA University College

Lokalizacja

Aarhus, Horsens i Herning, Dania centralna
Rok powstania:
2008
Liczba studentów:
20,000

 

VIA University College to największy międzynarodowy uniwersytet nauk stosowanych w Danii, z nowoczesnymi kampusami zlokalizowanymi w trzech miastach - Aarhus, Horsens i Herning. Aarhus jest drugim co do wielkości miastem w Danii po Kopenhadze- dzięki charakterystyce miasta studenckiego, Aarhus oferuje wszystko co potrzebne jest studentom! Znajdziemy tu wiele parków, lasów i plaż, które pozwalają wszystkim mieszkańcom prowadzić aktywny tryb życia. Zarówno Aarhus, jak i Horsens i Herning, pełne są wszelkiego rodzaju wystaw, festiwali muzycznych i filmowych, które przyciągną młodych ludzi i sprawiają, że miasta stają się jeszcze bardziej kolorowe. Tutaj mieście każdy znajdzie coś dla siebie!Okolice Herning charakteryzują się piękną przyrodą, która pozwala na szeroki zakres aktywności - latem można uprawiać turystykę pieszą, rowerową, pływanie lub sporty wodne. Obecność licznych muzeów, klubów sportowych i wydarzeń kulturalnych zapewnia studentom niezapomniane wrażenia z życia studenckiego.

 

 

Na uniwersytecie studiuje około 20,000 studentów, a międzynarodowe programy studiów w języku angielskim są dostępne na Wydziale Zarządzania, Projektowania i Inżynierii. Główną zaletą VIA jest to, że nauczanie i szkolenie zawodowe są zgodne z najnowszymi standardami i trendami. Skandynawskie podejście do edukacji polega na pracy w grupie, w której uczysz się rozwiązywania problemów poprzez różnego rodzaju projekty, działania badawcze i zadania. To właśnie w taki sposób teoria jest przekrzształcana w praktykę. Nauczanie odbywa się w małych grupach, w których każdy uczeń może aktywnie uczestniczyć w procesie zdobywania wiedzy. Atmosfera jest często nieformalna i oparta na wzajemnym zaufaniu, a ykładówcy chętnie udzielają indywidualnych konsultacji i są realnym wsparciem dla studentów.

 

Program zajęć

Kierunki anglojęzyczne
2-letni program AP:
Marketing Management
 
1,5-letni program Top up:
International Sales & Marketing Management
 
3,5 letni program BALicencjat 3,5 roku:
Architectural Technology & Construction Management
Value Chain Management
Fashion Design
Pattern Design
Branding & Marketing Management
Civil Engineering
Global Business Engineering (4,5 years)
Software Engineering
Materials Science & Product Design
Mechanical Engineering
Supply Engineering
 
 
Wymagania wstępne
- Świadectwo ukończenia szkoły średniej (szczegółowe wyniki maturalne różnią się w zależności od wybranego programu i kierunku
- IELTS 6.5 (dla Global Business Engineering - 7.0) lub wynik 176 z egzaminu Cambridge Advanced (CAE)
- Rozmowa wstępna
 
 
Zakwaterowanie

Uniwersytet dokłada wszelkich starań, aby wszyscy zagraniczni studenci pierwszego roku otrzymali miejsce w akademiku. Zaleca się, aby ubiegać się o miejsce w akademiku tak wcześnie, jak to możliwe (nawet przed przyjęciem studenta na uniwersytet).


 

Masz pytania odnośnie studiowania za granicą? Umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie, przez telefon, lub Skype. Zadzwoń +48 22 379 26 24 / +48 22 379 26 22, lub napisz na info@balticcouncil.pl.  

Video

do góry