BALTIC COUNCIL - Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus

Lokalizacja

Aarhus
Rok założenia:
2009
Liczba studentów:
około 8,000 z czego 1,000 to studenci międzynarodowi


Business Academy Aarhus znajduje się w drugim co do wielkości mieście Danii, pełnym bibliotek, klimatycznych kafejek, restauracji i klubów; słowem, jest to idealne miejsce dla młodych studentów i studentek. Business Academy Aarhus oferuje różnorodne programy nauk stosowanych w zakresie biznesu, innowacji i IT, a wszyscy studenci akademii mogą brać udział w międzynarodowych wymianach edukacyjnych z 70 uniwersytetami. Business Academy Aarhus stale rozwija partnerstwo z innymi uniwersytetami, aby zapewnić uczniom jak największe możliwości nauki i praktyk w innych krajach europejskich.

 

Uczelnia szczyci się naciskiem na połączenie teorii z praktyką. Małe grupy zajęciowe, projekty grupowe, nowoczesne wyposażenie sal i labroatoriów, współpraca z lokalnymi biznesami i instutucjami publicznymi oraz obowiązkowy staż zawodowy - właśnie to czyni Business Academy Aarhus tak wyjątkową. Dzięki wybitnym osiągnięciom w dziedzinie edukacji, researchu i innowacji, uczelnia została pierwszą placówką nauk stosowanych, któradostała pozytywną akredytację duńskiego rządu.

2-2,5 letnie programy AP:
Service, Hospitality and Tourism management;
Automotive Technology;
Chemical and Biotechnical Science;
Computer Science;
Environmental Management;
IT Network and Electronics Technology;
Marketing Management;
Multimedia Design and Communication.

3,5 letnie programy BA:
Architectual Technology and Construction Management;
Business Economics and Information;
Financial management and Services.

Video

 

Masz pytania odnośnie studiowania za granicą? Umów się na bezpłatne spotkanie z naszymi doświadczonymi konsultantami w biurze w Warszawie, przez telefon, lub Skype. Zadzwoń +48 22 379 26 24 / +48 22 379 26 22, lub napisz na info@balticcouncil.pl. 

do góry