Humboldt München

Lokalizacja

Monachium – stolica Bawarii, uważane jest za jedno z najbezpieczniejszych miast  w Niemczech i jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów z całego świata. Skupia się tutaj ogromna liczba muzeów i galerii. Najczęściej odwiedzane są Stara i Nowa Pinakoteka, gdzie prezentowane jest malarstwo europejskie z XVIII-XIX wieku, a także Pinakoteka Nowoczesności, jedno z największych muzeów na świecie. Ogromnym zainteresowaniem wśród studentów cieszy się wizyta w Muzeum Niemieckim, a także Wioską Olimpijską i Bawarską Wytwórnią Filmową. Monachium to miasto pełne sklepów, ośrodków sportowych i kulturalnych. Nieustannie odbywają się tu festiwale, koncerty, jarmarki. W Monachium nie ma miejsca na nudę i lenistwo!

 

Szkoła

Szkoła znajduje się w centrum Monachium, w pobliżu Muzeum Niemieckiego. Uczniowie mają do dyspozycji nowoczesne sale lekcyjne, salę gier z tenisem stołowym, piłkarzykami i innymi grami, dużą halę sportową oraz place zabaw.

Programy edukacyjne
Szkoła przywiązuje wagę do rozwoju i doskonalenia wszystkich sprawności językowych, a także umiejętności wyrażania przez ucznia swojego punktu widzenia, w tym w dyskusjach. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W każdy poniedziałek sprawdzana jest wiedza zdobyta z poprzedniego tygodnia. Na zakończenie uczniowie przystępują do egzaminu, którego wyniki są brane pod uwagę przy wydawaniu certyfikatu.

Liczba uczniów w klasie to 5-10.
Kurs Intensywny - 30 lekcji tygodniowo
Poziomy: A1 - C2 (od podstawowego do zaawansowanego)
 

Terminy 2022
10.07 - 20.08


Dniem przyjazdu dla studentów jest niedziela przed rozpoczęciem kursu.

Koszt podany jest w euro (EUR). ! Dowiedz się więcej o programie nauczania, klikając link z nazwą kursu. ! Wybierz interesujący Cię kurs i wprowadź liczbę tygodni nauki. Sekcja CENA pokazuje cenę za tydzień (2022). W przypadku kursów o stałej liczbie tygodni wskazany jest pełny koszt kursu, dlatego w sekcji NED należy wpisać liczbę 1 (liczbę kursów).
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny dla 15-18-latków (30 godzin tygodniowo) - 3 tygodnie

Uczniowie przebywają w akademikach w dużych i jasnych pokojach, każdy z 2, 3 lub 4 osobami. Każde piętro ma prysznice i toalety. Wyżywienie-4 razy dziennie.

3,195.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny dla 15-18-latków (30 godzin tygodniowo) - 6 tygodni

Uczniowie przebywają w akademikach w dużych i jasnych pokojach, każdy z 2, 3 lub 4 osobami. Każde piętro ma prysznice i toalety. Wyżywienie-4 posiłki dziennie.

6,390.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer w jedną stronę z/na lotnisko w Monachium
35.00

Program pozalekcyjny

Szkoła posiada wszelkie warunki, aby uprawiać sport. Uczniowie mogą grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę. Szkoła posiada własny kryty basen i ściankę wspinaczkową. W pobliżu znajdują się korty tenisowe i odkryty basen. Program zajęć jest oferowany w ciągu tygodnia, wycieczki w Alpy, Zamek Neuschwanstein, Norymberga, Salzburg lub Ratyzbona w soboty.
 

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry