American International School Salzburg (10-18 lat)

Lokalizacja

Salzburg

Salzburg jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Austrii, pełne uroku i zabytkowych ulic. To również idealny kierunek na obozy językowe – uczniowie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze uczestniczą w zajęciach językowych, uprawiają sporty, chodzą na piesze wycieczki i cieszą się świeżym, alpejskim powietrzem!

Szkoła

Szkoła jest akredytowana przez austriackie Ministerstwo Edukacji i jest członkiem Międzynarodowych Szkół Unii Europejskiej, American Boarding School w Europie i innych organizacji. Kampus szkolny znajduje się u podnóża Alp, w malowniczej dzielnicy Salzburga, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Uczniowie mają doskonałą okazję, by cieszyć się wyjątkową atmosferą tego historycznego miasta, ponieważ mieszkają w głównym budynku szkoły, zbudowanym w XVIII wieku i w pełni zmodernizowanym zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami. Profesjonalna kadra szkoły, która mówi równie dobrze po angielsku i niemiecku, jest zawsze gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Program zajęć

Czas trwania kursu - 2, 4 lub 6 tygodni
Wiek - od 10 do 18 lat
Język - angielski lub niemiecki
Zakwaterowanie - w szkolnym internacie

Pełny program lekcji językowych połączonych z bogatym programem zajęć rekreacyjnych i sportowych, ekscytujących wycieczek oraz integracyjnych zajęć wieczornych.


Lekcje odbywają się w małych, międzynarodowych grupach i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli. Przed rozpoczęciem kursu sprawdzane są umiejętności językowe uczniów poprzez test poziomujący, aby podzielić ich na grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka. Szkoła oferuje lekcje angielskiego lub niemieckiego (20 lekcji w tygodniu) dla uczniów w wieku 10-18 lat. Kurs składa się z 2-tygodniowych modułów, dzięki czemu uczniowie mogą wybierać między obozami 2, 4 lub 6 tygodniowymi.

Video

Program zajęć dodatkowych
W ramach popołudniowych, wieczornych i weekendowych zajęć szkoła organizuje ekscytujący program zajęć i wycieczek. Uczniowie uczęszczają na koncerty i przedstawienia teatralne, zwiedzają muzea i atrakcje turystyczne takie jak zamek Hellbrunn, twierdza Hohensalzburg, jaskinie lodowe Eisriesenwelt, kopalnię soli Hallein i uprawiają sporty - piłka nożna, tenis, tenis stołowy, siatkówka, rafting i jazda na rowerze. Lokalizacja szkoły w jednym z najpiękniejszych miast w regionie pozwala na aktywne spędzanie czasu w malowniczej scenerii. Program zajęć pozalekcyjnych jest bardzo bogaty i co najważniejsze wszystkie aktywności są wliczone w cenę obozu.

 

Wycieczki:Weekendy przeznaczone są na wycieczki krajoznawcze, które stanowią okazję do dalszej praktyki języka poza szkolną ławką, a także to poznania okolicy. Uczniowie zwiedzają okoliczne miasteczka, a także większe znane miasta również poza Austrią np. Werfen, Linz, Monachium, Wiedeń, Innsbruck i oczywiście Salzburg.

 

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w szkolnych domach studenckich w pokojach dwu-, trzy- lub czteroosobowych ze wszystkimi udogodnieniami. Wychowawcy również mieszkają w internatach, aby opiekować się uczniami i pomagać im w razie potrzeby. Pełne wyżywienie wliczone jest w cenę programu i serwowane jest w szkolnej jadalni. 


Terminy 2022
Turnus I: 10.07 - 22.07 (2 tygodnie)
Turnus II: 24.07 - 05.08 (2 tygodnie)
Turnus III: 07.08 - 19.08 (2 tygodnie)

 

Możliwość wyjazdu na 2, 4 lub 6 tygodni.

 

Cena 2022
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22


Cena programu obejmuje:

  • 20 lekcji języka obcego w tygodniu (4 godziny dziennie - do wyboru niemiecki lub angielski)
  • zakwaterowanie w szkolnym internacie
  • pełne wyżywienie serwowane w szkolnej jadalni
  • bogaty program zajęć dodatkowych
  • pełen program wycieczek krajoznawczych
  • transfer lotniskowy z/na lotnisko w Salzburgu lub z dworca kolejowego w Salzburgu
  • pościel, sprzątanie pokoju, materiały do nauki
  • ubezpieczenie na czas trwania obozu (medyczne, NNW)


Dodatkowo płatne: bilety lotnicze, ubezpieczenie (opcjonalnie).

Ceny podane są w walucie Euro.

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Obóz letni - 20 lekcji/tydz. - 2 tygodnie
2,200.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Obóz letni - 20 lekcji/tydz. - 4 tygodnie
3,780.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Obóz letni - 20 lekcji/tydz. - 6 tygodni
5,150.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna - nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00
do góry