Dlaczego warto wziąć udział w targach?

 

Każdego roku setki uczniów i ich rodziców wybierają naukę w zagranicznych szkołach. Prywatne, prestiżowe placówki, szkoły międzynarodowe, college'e, szkoły państwowe, a także obozy językowe na kampusach znanych szkół na całym świecie - już 7 grudnia w Warszawie, w hotelu Radisson Blu Sobieski zagraniczne szkoły przedstawią swoje programy edukacyjne.

Baltic Council for International Education zaprasza na targi, które są wyjątkową okazją do spotkania się z przedstawicielami renomowanych szkół podstawowych i średnich, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat edukacji zagranicznej w Europie, USA, Kanadzie i w innych krajach. 

Już wkrótce – 7 grudnia 2019 roku w Warszawie będziemy gościć przedstawicieli zagranicznych szkół podstawowych i średnich oraz obozów językowych, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Ponadto, doświadczeni doradcy edukacyjni Baltic Council for International Education pomogą w wyborze odpowiedniej szkoły i programu, który będzie odpowiadał Państwu i Państwa dziecku:

Oferta dostępna na targach:

- zagraniczne szkoły podstawowe i średnie
- zagraniczne szkoły międzynarodowe
- międzynarodowe programy przygotowujące do nauki w zagranicznych szkołach
- profesjonalne kursy zawodowe
- szkoły językowe oferujące najlepsze obozy językowe, w tym kursy letnie
- testy wstępne do prywatnych szkół UKiset, Bussats, a także międzynarodowe egzaminy z angielskiego IELTS, Cambridge English i inne.

Miejsce:
Hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Zawiszy 1, Warszawa

Termin:
7 grudnia 2019

Wstęp wolny!
Zapraszamy od 10:00 do 16:00!

Organizatorem targów jest wiodąca agencja edukacji międzynarodowej - Baltic Council for International Education

www.balticcouncil.pl
info@balticcouncil.pl
t.:22 379 26 24, 22 379 26 22, 576 382 088

do góry