Targi


Edukacja za granicą niesie za sobą wiele możliwości i oferuje szeroki wybór, począwszy od szkół średnich, przez kursy i obozy językowe, kończąc na uczelniach zagranicznych. W związku z tak szeroką ofertą, naturalnym jest fakt, iż pojawia się wiele pytań. Jaką szkołę lub uczelnię wybrać względem naszych zainteresowań i planów? W którym kraju najlepiej pójść na studia? Gdzie uzyskać finansowanie? Jak właściwie sporządzić wszystkie niezbędne dokumenty?

Specjaliści Baltic Council for International Education, absolwenci zagranicznych uczelni oraz przedstawiciele instytucji edukacyjnych z całego świata są zawsze gotowi odpowiedzieć na te i inne pytania podczas organizowanych pzez nas targów edukacyjnych, seminariów, prezentacji i indywidualnych spotkań.
Nie zapomnij zapisać naszych nadchodzących wydarzeń w kalendarzu! Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami i nowościami ze świata edukacji zagranicznej. 

Nadchodzące wydarzenia Baltic Council for International Education w 2019/2020.

„EXCLUSIVE SECONDARY FOCUS FAIR” to jedyne w Polsce specjalistyczne targi zagranicznych szkół podstawowych i średnich, międzynarodowych uczelni oraz zagranicznych kursów i obozów językowych. Szczegóły TUTAJ.

7 grudnia, 2019, Warszawa, Radisson Blu Sobieski Hotel„DNI EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ”
to największe targi edukacji zagranicznej w krajach bałtyckich. Szczegółowe informacje, lista uczestników, i szeroki zakres artykułów na temat studiowania za granicą znajdą Państwo TUTAJ.

21 marca, 2020, Warszawa, Radisson Blu Sobieski Hotel

22 marca, 2020, Łodź, Vienna House Andel's Hotel

24 marca, 2020, Wrocław, Hotel Mercure Wroclaw Centrum

26 marca, 2020, Kraków, Park Inn Radisson Kraków

28 marca, 2020, Katowice, Novotel Katowice Centrum

 

do góry