7 grudnia 2019 r.
Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa
10.00-16.00

Targi zagranicznych szkół i obozów językowych

LISTA UCZESTNIKÓW

LISTA UCZESTNIKÓW WEDŁUG OFEROWANYCH PROGRAMÓW

PRZEWODNIK PO TARGACH

 

TRADYCJA. JAKOŚĆ. PRESTIŻ

7 grudnia 2019 r.
Radisson Blu Sobieski Hotel, Warszawa
Godziny otwarcia: 10.00-16.00

Już 7 grudnia w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbędą się jedyne w swoim rodzaju specjalistyczne targi zagranicznych szkół podstawowych i średnich oraz zagranicznych kursów i obozów językowych.

Uczniowie i ich rodzice będą mogli zapoznać się z dyrektorami i reprezentatnatmi wiodących zagranicznych szkół podstawowych, szkół średnich oraz zagranicznych kursów i obozów językowych.

Każdego roku tysiące uczniów z różnych krajów uczą się w szkołach prywatnych, aby ukończyć renomowaną szkołę średnią i przygotować się do rozpoczęcia dalszej nauki na najlepszych uniwersytetach na świecie. 

Podczas targów będzie mózna uzyskać szczegółowe informacje o przyszłej nauce, życiu za granicą i programach edukacyjnych w szkołach podstawowych, szkołach średnich ale również o różnego rodzaju zagranicznych kursach i obozach jędzykowych, w tym programy, które łączą naukę języka angielskiego z aktywnym spędzaniem czasu wolnego na świeżym powietrzu. 

Organizatorzy targów,  Baltic Council for International Education oraz agencja Meridian Group pomogą w wyborze a także programu nauczania – w szkołach podstawowych, szkołach średnich czy podczas kursów lub obozów językowych.

Dla tych, którzy dokonają wyboru, będzie możliwość zdania testów wstępnych i rozmów kwalifikacyjnych, co zmniejszy czas i koszty w procesie rekrutacyjnym.

Na targach będzie można zapoznać się z instytucjami edukacyjnymi z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Szwajcarii i innych krajów.

Dodatkowe informacje
22 379 26 24
www.balticcouncil.pl
info@balticcouncil.pl

Bądź na bieżąco i regularnie otrzymuj najnowsze informacje o wydarzeniu, jego uczestnikach, ofertach specjalnych i stypendiach!

Subskrypcja newslettera
 

do góry