Lista uczestników - szkoły średnie / obozy językowe

Już w październiku mamy przyjemność zaprosić Państwa targi edukacyjne poświęcone edukacji zagranicznej - Days of International Education!


- 26 października 2021, Kraków, Hotel Park Inn Radisson Krakow, ul. Monte Cassino 2,
- 27 października 2021, Katowice, Hotel Novotel Katowice Centrum, Al. Roździeńskiego 16,
- 28 października 2021, Wrocław, Hotel Mercure Wroclaw Centrum, Pl. Dominikański 1,
- 30 października 2021, Warszawa, Hotel Radisson Blu Sobieski, Plac Zawiszy 1


Godziny targów: 10.00-17.00. Wstęp wolny!

Organizowane przez Baltic Council for International Education kultowe już targi edukacyjne to niepowtarzalna okazja do spotkania z przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów, szkół średnich, oraz szkół organizujących kursy i obozy językowe.

Przyjdź na targi i porozmawiaj z przedstawicielami międzynarodowych, zagranicznych szkół średnich. Wszystkie te szkoły wyróżniają się nie tylko wspaniałą tradycją, ale również wysoką jakością nauczania związaną z doskonałą infrastrukturą oraz profesjonalną kadrą pedagogiczną. Oprócz zajęć dydaktycznych oferują także szeroką gamę zajęć dodatkowych w ramach np. kół czy klubów sportowych. Dzięki dobrej organizacji szkoły te działały w czasie pandemii (były zamknięte na maksymalnie 3-4 tygodnie), co jest dziś szczególnie ważne dla uczniów i ich rodziców.

Zagraniczne szkoły średnie otwierają drzwi na najlepsze uniwersytety na świecie. Małe grupy, międzynarodowa atmosfera, świetnie wyposażone sale i laboratoria – to wszystko przyciąga uczniów z całego świata. Podczas targów edukacyjnych „Dni Edukacji Międzynarodowej” będzie można spotkać reprezentantów zagranicznych szkół m.in z Wielkiej Brytanii, z Niemiec, Szwajcarii czy USA, a obecni doradcy edukacyjny Baltic Council doradzą w aplikacji do pozostałych szkół na całym świecie i przedstawią mozliwości uzyskania stypendium na naukę nawet do 70% wysokości czesnego.

 

Szkoły brytyjskie to prawdziwa gratka dla uczniów zagranicznych, gdyż dają często możliwość uczenia się w historycznych placówkach z bogatą tradycją. Tradycyjne szkoły z internatami, gdzie nauka odbywa się w małych grupach, sprawiają, że na kampusach panuje wyjątkowa atmosfera. Na targach obecne będą szkoły z siedzibą m.in w Cambridge, Londynie czy Manchesterze. Wyjazd do liceum amerykańskiego może być wspaniałą przygodą – wielu z nas kojarzy z pewnością wyjątkową atmosferę amerykańskich kampusów z filmów i seriali. Na targach pojawią się przedstawiciele Ross School, St Mary’s School oraz Totino-Grace High School, od których dowiesz się więcej na temat innego niż europejskie programu nauczania, możliwości pozalekcyjnych aktywności w różnego rodzaju klubach i kołach oraz o kosztach i specyfice uczenia się w Stanach Zjednoczonych. Szkoły w Niemczech czy Szwajcarii cieszą się powodzeniem wśród naszych aplikantów do zagranicznych liceów oferując im m.in program nauczania IB i stypendia.

Targi to niesamowita okazja do zapoznania się z zagranicznymi programami nauczania - GCSE, IB, A-level, Abitur czy US High School Diploma. Przed wyjazdem warto porozmawiać ze specjalistami i wybrać najbardziej odpowiedni program nauczania.

 

Na targach obecni będą także eksperci edukacyjni Baltic Council for International Education. Z sukcesem pomagamy w aplikacji do zagranicznych szkół średnich. Jako doświadczona agencja edukacyjna jesteśmy także członkami prestiżowych organizacji edukacyjnych takich jak ICEF, Quality English, czy BSA – The Boarding Schools’ Association – organizacji skupiającej ponad 4000 szkół z całego świata, dzięki czemu oferujemy profesjonalne doradztwo w aplikacji do szkół średnich na całym świecie.

do góry