European School of English (10-17 lat)

Lokalizacja

Obóz językowy ESE Junior Club / Teen Club odbywa się na kampusie nowoczesnego, luksusowego 4*** hotelu Salini Resort, który położony jest w północnej części Malty — w pobliżu bardzo popularnej wśród turystów zatoki St Paul’s. W okolicy hotelu znajdziemy szereg atrakcji, od lokalnych barów i restauracji, przez słoneczne plaże Morza Śródziemnomorskiego, aż po wystawy sztuki, czy festiwale muzyczne. Również na terenie hotelu nie zabraknie atrakcji — znajdziemy tu baseny, sauny, korty tenisowe, oraz nowoczesne klimatyzowane sale lekcyjne, w których odbywają się zajęcia językowe.

Szkoła

Obóz językowy w Salini Resort organizowany jest przez renomowaną szkołę języka angielskiego European School of English. W szkole uczą się dzieci i młodzież z całego świata.


Zakwaterowanie

Uczniowie mieszkają w nowoczesnym 4**** hotelu Salini Resort, który wyróżnia wysoki standard, bezpieczeństwo, oraz piękny widok na Morze Śródziemne. Każdy z uczniów zakwaterowany jest w czteroosobowym pokoju z własną łazienką, klimatyzacją, TV, sejfem i lodówką. Wszystkie posiłki (śniadanie, lunch i kolacja) podawane są w hotelowej restauracji w formie bufetu — oferując szereg pysznych opcji również dla osób na diecie wegetariańskiej czy bezglutenowej. Opiekunowie ESE są obecni na terenie hotelu 24/7 zapewniając pomoc i bezpieczeństwo uczestników obozu.


Program zajęć

Szkoła organizuje obóz językowy z podziałem na grupy wiekowe - Junior Club (10-13 lat) oraz Teen Club (14-17 lat). To aż 20 lekcji języka angielskiego tygodniowo. Zajęcia odbywają się w niewielkich, międzynarodowych grupach do 15 osób, dzięki czemu każdy uczeń może liczyć na indywidualne podejście do jego potrzeb. Programy mają na celu dynamiczną i interaktywną naukę języka poprzez projekty grupowe, dyskusje i debaty, materiały audio i wideo, czy prezentacje. Uczniowie rozwijają najważniejsze umiejętności językowe (czytanie, pisanie, słuchanie i wypowiedź ustna), gramatykę i słownictwo — przy pomocy istotnych tematów XXI wieku, m.in. popkultura, ocieplenie klimatu, AI czy ekonomia.


Program zajęć dodatkowych
Niezbędnym elementem rozwoju umiejętności językowych w ESE Junior Club / Teen Club jest również program rozrywkowy. Ekscytujące aktywności organizowane są przez cały tydzień poza godzinami lekcyjnymi, a ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Obóz rozpoczyna się od wystrzałowej imprezy powitalnej, a w kolejnych dniach uczniowie cieszą się grami towarzyskimi, rozgrywkami sportowymi, nauką sportów wodnych, plażowaniem na jednych z najpiękniejszych piaszczystych plaż w Europie, relaksem w ESE Beach Club, rejsami po przejrzystych wodach Malty oraz wycieczkami do najbardziej znanych lokalnych atrakcji. Wszystko to doskonała okazja do poznania nowych przyjaciół z całego świata i podszlifowania umiejętności językowych nabytych w sali lekcyjnej.

Video

Terminy 2023
01.04 - 15.04 – 765 EUR/tydz.
27.05 - 24.06 – 895 EUR/tydz.
25.06 - 29.07 – 995 EUR/tydz.
30.07 - 02. 09 – 895 EUR/tydz.
30.09 - 04.11 – 765 EUR/tydz.

Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę – 50 EUR
Ubezpieczenie (opcjonalnie) – 10 EUR/tydz.

Cena
W zależności od terminu - 2 tygodnie od 1500 EUR – 2200 EUR

Cena obejmuje:
•    20 lekcji języka angielskiego
•    materiały edukacyjne
•    Welcome Pack
•    program wycieczek
•    zajęcia pozalekcyjne
•    zakwaterowanie
•    wyżywienie
•    Wi-Fi
•    transfery lotniskowe

W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 2

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teen Club (14-17 lat) - 20 lekcji języka angielskiego 45 min./tydz., zakwaterowanie w host family)
625.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Junior Camp (9-13 lat) - 20 lekcji języka angielskiego 45 min./tydz., zakwaterowanie w Resorcie Salini pokój 4-os., pełne wyżywienie - 1 tydzień
995.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Teen Club (14-17 lat) - 20 lekcji języka angielskiego 45 min./tydz., zakwaterowanie w Resorcie Salini pokój 4-os., pełne wyżywienie - 1 tydzień
995.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
50.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna - nie jest pobierana i wynosi 0 EUR
65.00
do góry