ACE Malta (12-17 lat)

Lokalizacja

St Julian’s to jeden z najbardziej atrakcyjnych celów turystycznych Malty. Niegdysiejsza wioska rybacka to dziś miejsce odpoczynku zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających spoza Malty, szczególnie młodych, jako że w miasteczku znajduje się wiele centrów rozrywki, takich jak kluby, bary, restauracje, kawiarnie czy kina. Poza tym St Julian’s zadowoli również miłośników historii oraz pięknych krajobrazów, które cieszą oko przyjezdnych.

Szkoła

Szkoła znajduje się w Baystreet Complex, nieopodal morza. W nowoczesnym, stylowym budynku zlokalizowanym w pobliżu głównego budynku szkoły znajdują się jasne przestronne klimatyzowane sale lekcyjne wyposażone w tablice interaktywne. Uczniowie mogą korzystać z pracowni komputerowej, minibiblioteki, strefy relaksu z automatami z przekąskami i napojami oraz dużego tarasu. Kursy w szkole ACE realizowane są wg specjalistycznego programu nauczania, co gwarantuje szybkie postępy w nauce języka angielskiego.

Program zajęć

Uczniom w wieku 12–17 lat oferowany jest kurs typu Junior General English: 20 lekcji w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w grupach maksymalnie 15-osobowych. Grupy tworzone są na podstawie testu poziomującego. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na umiejętności komunikacji, które są dodatkowo trenowane i po lekcjach w ramach programu aktywności dodatkowych, w skład których wchodzą m.in. wycieczki krajoznawcze po Malcie, podczas których dzieci będą miały okazję używać angielskiego w kontekście innym niż szkolny. Uczniowie konwersują nie tylko z nauczycielami – zachęcani są do interakcji również między sobą, zarówno w czasie lekcji, jak i poza nimi.

Program pozalekcyjny
ACE Malta oferuje bogaty program aktywności popołudniowych i wieczornych, większość z nich odbywa się na świeżym powietrzu. Uczniowie będą mieli okazję wziąć udział m.in. w zabawach i grach integracyjnych np. w poszukiwaniu skarbów, kręglach czy quizach i zawodach drużynowych, w dyskotekach na świeżym powietrzu, wieczorach filmowych czy zabawach na basenie. Oprócz tego organizowane są wycieczki do maltańskich miast i miasteczek oraz rejsy po najbardziej malowniczych maltańskich zatokach i fragmentach wybrzeża.

Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają w komfortowej rezydencji studenckiej Junior Summer Residence niedaleko szkoły skąd organizowany jest codzienny transfer z/na zajęcia. Uczniowie zakwaterowani są w pokojach trzy- lub czteroosobowych. Nad bezpieczeństwem dzieci przez całą dobę czuwa kadra wychowawców. Do dyspozycji uczestników są boisko do koszykówki, kort tenisowy, baseny (wewnętrzny, jak i zewnętrzny), pokój gier z piłkarzykami i bilardem, telewizory, Wi-Fi oraz automaty z przekąskami. Do dyspozycji uczniów jest także wspólny salon do integracji i spędzania wolnego czasu oraz kuchnia. Znajdziemy tam również niewielki sklep, gdzie można zakupić produkty pierwszej potrzeby. W rezydencji uczniowie mają zapewnione śniadanie w formie bufetu i kolację. Gorący lunch jest serwowany od poniedziałku do piątku, a spakowany lunch dzieci otrzymują na całodniowe wyjazdy. Obiad serwowany jest w formie bufetu. ACE Malta zapewnia codzienny transport między rezydencją a szkołą.

Terminy 2023

24.06 - 05.08

Cena zawiera:
•    lekcje języka angielskiego
•    materiały do nauki
•    zakwaterowanie w szkolnym internacie
•    pełne wyżywienie (full board)
•    program aktywności pozalekcyjnych
•    program wycieczek
•    transfer z/na lotnisko
•    codzienny transfer rezydencja-szkoła
•    test poziomujący
•    całodobowa opieka wychowawców
•    opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs Junior (12-17 lat, 20 lekcji x 45 min/ tydzień, zakwaterowanie w domu studenckim dla uczniów ‘juniors’ w pokojach 3/4 - osobowych FB) - 1 tydzień
950.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
45.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna - nie jest pobierana i wynosi 0 EUR
65.00
do góry