Bezpłatna konsultacja – zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich przyszłych studentów na bezpłatną, indywidualną konsultację z doświadczonymi doradcami edukacyjnymi i absolwentami czołowych zagranicznych uczelni. Konsultacja może odbyć się w biurze Baltic Council w Warszawie. Możemy także porozmawiać telefonicznie lub przez Skype. Oznacza to, że gdziekolwiek się znajdujesz, taka konsultacja jest jak najbardziej możliwa.

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie, przez Skype lub telefonicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin TUTAJ.

Podczas naszego spotkania odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Będzie to idealna okazja by dowiedzieć się o tym jak wygląda proces rekrutacji na uczelnie w Wielkiej Brytanii, Niderlandach, Danii, Szwecji i w innych krajach. Ponadto, opowiemy o dostępnych kierunkach studiów i porozmawiamy o takich praktycznych aspektach jak zakwaterowanie czy finansowanie studiów. Zapraszamy!  

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?
• Uzyskasz od nas praktyczne informacje z pierwszej ręki! Nasi doradcy edukacyjni  ukończyli studia na zagranicznych uczelniach.
• Możesz liczyć na wsparcie jednego doradcy edukacyjnego w całym procesie aplikacji – dzięki temu masz pewność, że osoba prowadząca Twoją aplikację wie o niej wszystko!
• Jesteśmy agencją edukacyjną z ponad 20–letnim doświadczeniem
• Każdego roku odwiedzamy uczelnie, rozmawiamy z kadrą akademicką i studentami, dzięki czemu wiemy jakie są mocne i słabe strony każdej z nich.

A co po konsultacji? Oferujemy kompleksową usługę, w ramach której możesz liczyć na wsparcie doświadczonego doradcy edukacyjnego w zakresie:

• Wyboru  uczelni i kierunku studiów – czy wiesz, że uczelnie zagraniczne oferują wiele ciekawych i interdyscyplinarnych kierunków studiów, których nie spotkasz na uczelniach w Polsce? Specjalnie dla Ciebie sprawdzimy bazę wszystkich dostępnych programów i wybierzemy najlepszy.

• Rejestracja w systemach aplikacyjnych takich jak UCAS (Wielka Brytania), Studielink (Niderlandy), Optagelse (Dania).

• Profesjonalna i kompleksowa pomoc w napisaniu Personal Statement i listu motywacyjnego – kluczowe elementy aplikacji na uczelnie za granicą! 

• Pomożemy w skompletowaniu wszystkich dokumentów, podpowiemy które dokumenty są wymagane i jak wypełnić wszystkie formularze

• Poradzimy Ci jak napisać perfekcyjne CV, które jest wymagane przez wiele Duńskich i Niderlandzkich uczelni

• Aplikacja o kredyt studencki – czesne na studia w Wielkiej Brytanii możesz pokryć z kredytu studenckiego. Pomożemy Ci wypełnić wszystkie dokumenty niezbędne do otrzymania kredytu!

• Aplikacja o zakwaterowanie – możesz liczyć na naszą pomoc w procesie aplikacji o zakwaterowanie w akademiku

• Pomoc przed wyjazdem na studia – podpowiadamy jak przygotować się do wyjazdu i czym zająć się po przyjeździe na studia, jakich formalności dopilnować, aby móc pracować w czasie studiów itp. Odpowiadamy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Masz pytania przed wyjazdem – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze w Warszawie, przez Skype lub telefonicznie. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin TUTAJ.

Konsultacja dotyczy także aplikacji do zagranicznych szkół średnich i na obozy/kursy językowe.

Skontaktuj się z nami, porozmawiaj z konsultantem i zacznijmy Twoją przygodę z edukacją międzynarodową!


Baltic Council for International Education
info@balticcouncil.pl
t.: 22 379 26 24, 22 379 26 22, 576 382 088
 

do góry