BALTIC COUNCIL - Nowości

Aplikacja na Studia 2024!

Jesteś w III klasie liceum?
 
Myślisz o studiach za granicą?
 
To idealny czas by zacząć aplikację!
 
Studia za granicą są dla każdego, jednak ogromną rolę gra tutaj czas. Odpowiednio wcześniej zaczęta aplikacja zwiększa Twoje szansę i może zadecydować o Twoim przyjęciu! Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, kiedy wszystkie Twoje myśli krążyć będą wokół maturalnej gorączki! 
 
Umów się na bezpłatną konsultację, a nasi doświadczeni doradcy, którzy studiowali w różnych częściach świata na pewno Ci pomogą!
 
Każdy kraj i każda uczelnia ma inne zasady rekrutacji - wymagane są przeróżne dokumenty, które z przyjemnością pomożemy Ci skompletować a później wysłać przez odpowiedni system.
 
Doradzimy jaki kraj i uczelnię wybrać względem Twoich zainteresowań, pomożemy w napisaniu CV i listów motywacyjnych, ale także przygotujemy Cię do wyjazdu od strony praktycznej.
 
A dlaczego warto wybrać studia za granicą?
 
- Język
Nie ulega wątpliwości, że po studiach za granicą Twoja znajomość języka wskoczy na wyższy poziom. Oprócz zajęć na uczelni posługujesz się nim przecież w codziennych sytuacjach – zanurzenie w języku 24/7! To pozwoli Ci na pracę w międzynarodowym środowisku i swobodną komunikację z osobami z innych krajów
-  Poznanie nowych kultur
Podczas studiów za granicą poznasz wiele osób z różnych krajów, w tym ich kulturę i zwyczaje. Jest to świetna okazja do zbudowania sieci kontaktów i przyjaźni
- Udział w projektach
Popularną formą nauki za granicą są projekty w zespole. Już na tym etapie nauczysz się jak przygotować plan projektu, jak pilnować terminów oraz jak porozumiewać się z osobami w grupie, kiedy wspólnie realizujecie jeden cel.
- Zbudowanie sieci kontaktów
Ludzie, których poznasz na studia to znajomości na lata - te prywatne i zawodowe!
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami już dzisiaj!
22 379 26 24
info@balticcouncil.pl
Zobacz więcej
do góry