BALTIC COUNCIL - Nowości

Spotkaj się z nami w Krakowie!

Baltic Council w Krakowie!

Zapraszamy na bezpłatną indywidualną konsultację oraz specjalną prezentację, w której poruszymy wszystkie kwestie dotyczące studiów za granicą - stypendia, czesne, zakwaterowanie, praca w trakcie studiów, proces aplikacji, wymagania rekrutacyjne i dostępne kierunki!

Seminarium poprowadzi absolwent studiów licencjackich i magisterskich jednej z czołowych holenderskich uczelni: połączymy teorię z praktyką.


Wstęp jest bezpłatny, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację tutaj


Kiedy?

27 kwietnia, godz. 17:00


Gdzie?

Hotel Polonia w Krakowie, Sala Krakowska


Zdajesz maturę w 2024 roku i myślisz nad studiami za granicą? Koniecznie przyjdź na spotkanie! Kluczem aplikacji na studia za granicą jest jej rozpoczęcie jak najwcześniej – końcówka klasy III jest najlepszym momentem.


Podczas bezpłatnego spotkania opowiemy o:
- Systemie i metodach kształcenia w Holandii, UK, Skandynawii, w Hiszpanii, we Włoszech, Niemczech, Francji, USA, Kanadzie i wielu innych
- Dostępnych kierunkach i ścieżkach nauki w języku angielskim i nie tylko
- Wymaganiach rekrutacyjnych, dokumentach i procedurze aplikacyjnej
- Kosztach życia i zakwaterowaniu
- Finansowaniu studiów i wsparciu oferowanym przez rząd oraz stypendiach... i wiele, wiele innych ciekawostkach i przydatnych informacjach!

Wstęp jest bezpłatny ale prosimy o rejestrację

Uwaga nie możesz przyjść na prezentację ale chciałbyś/abyś umówić się na bezpłatną konsultację na miejscu w Krakowie? Nie ma problemu! Jesteśmy dostępni od 16:00 – napisz do nas i umówimy się o dogodnej dla Ciebie porze.

Na co dzień zajmujemy się pomocą w aplikacji na studia za granicą – nasza usługa jest od A do Z. Pomagamy w napisaniu listu motywacyjnego i CV, zgromadzeniu wszystkich dokumentów, wysłaniu ich przez systemy aplikacyjne. Doradzamy też w zakresie zakwaterowania czy finansowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

22 379 26 24

info@balticcouncil.pl

 

Zobacz więcej
do góry