BALTIC COUNCIL - Nowości

Zagraniczne Kursy i Obozy Językowe!

LATO 2023  

Ucz się języków obcych tak jak lubisz!

Chcesz wyjechać na wakacyjny kurs lub obóz językowy? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszych szkół partnerskich. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje zapotrzebowania a dobierzemy najlepszy i najbardziej odpowiedni obóz dla Ciebie i Twoich dzieci! Parę słów o wakacyjnej ofercie Baltic Council poniżej.

W dzisiejszych czasach posługiwanie się językiem obcym jest jedną z najbardziej pożądanych i przydatnych umiejętności jakie mogą znaleźć się w naszym repertuarze. Nie tylko pomaga ona w porozumiewaniu się podczas wakacyjnych wyjazdów, ale przede wszystkim otwiera drzwi do edukacji zagranicznej czy pracy w międzynarodowych firmach. Jak jednak osiągnąć wymarzony poziom w sposób prosty i przyjemny? Odpowiedzią są zagraniczne kursy językowe.

Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na nauczenie się języka obcego to nauka w państwie, w którym wszyscy się nim posługują. Za granicą uczysz się łatwiej i szybciej, oszczędzając czas i pieniądze - poszerzasz swoje horyzonty i poznajesz nowych ludzi z całego świata!

Zapraszamy do kontaktu! Chcesz wyjechać na letni obóz językowy i podszkolić angielski, niemiecki, hiszpański, francuski czy inny język? A może jesteś osobą dorosłą i poszukujesz kursu np. Business English?

Przygotowaliśmy dla Was ofertę wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych na lato 2023! Współpracujemy z najlepszymi, akredytowanymi szkołami w Wielkiej Brytanii, na Malcie, na Cyprze, w Hiszpanii, w Austrii, Szwajcarii, USA, Kanadzie, Niemczech i wielu innych!

- obozy językowe dla dzieci i młodzieży 7-18 lat z zakwaterowaniem w internacie lub u rodziny goszczącej

- obozy językowo – sportowe z ulubioną dyscypliną np. jazdą konną, golfem, tenisem

- obozy językowo – artystyczne z fotografią, teatrem czy tańcem prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów

- tematyczne obozy językowe dla młodzieży – biznesowe, skupiające się na debatach, dyskusjach, problemach XXI wieku np. Mini MBA, Future Leaders, Global English itp.

- obozy przygotowujące do nauki w programie IB, do studiów za granicą, do studiów medycznych czy egzaminów Cambridge/IELTS

- obozy dla dorosłych i kadry managerskiej

i wiele, wiele więcej! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Podaj, gdzie chcesz wyjechać, ile masz lat, na jak długo chcesz wyjechać i jakiego języka chcesz się uczyć.

A może wyjazd grupowy? Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem z grupą z polski z polskim opiekunem prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem. W tym roku organizujemy wyjazd grupy do szkoły w Wielkiej Brytanii - obóz trwa dwa tygodnie i odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

22 379 26 24

info@balticcouncil.pl

 

Zobacz więcej
do góry