Zagraniczne kursy językowe – czyli jak połączyć naukę z przyjemnością?

Zagraniczne kursy językowe – czyli jak połączyć naukę z przyjemnością?

W dzisiejszych czasach posługiwanie się językiem obcym jest jedną z najbardziej pożądanych i przydatnych umiejętności jakie mogą znaleźć się w naszym repertuarze. Nie tylko pomaga ona w porozumiewaniu się podczas wakacyjnych wyjazdów, ale przede wszystkim otwiera drzwi do edukacji zagranicznej czy pracy w międzynarodowych firmach. Jak jednak osiągnąć wymarzony poziom w sposób prosty i przyjemny? Odpowiedzią są zagraniczne kursy językowe.


Najszybszy i najskuteczniejszy sposób na nauczenie się języka obcego to nauka w państwie, w którym wszyscy się nim posługują. Za granicą uczysz się łatwiej i szybciej, oszczędzając czas i pieniądze - poszerzasz swoje horyzonty i poznajesz nowych ludzi z całego świata!


Ilość zorganizowanych zajęć oczywiście będzie różnić się w zależności od docelowej grupy wiekowej, ale w każdym wypadku kurs nie będzie ograniczał się tylko do nauki. Taki wyjazd to świetna okazja na zwiedzenie nowego kraju, zanurzenie się w jego kulturze czy odkrycie nowych zainteresowań.


Język Angielski


Wyjazdy dla dzieci i młodzieży
Pierwszym rodzajem zagranicznych kursów językowych są wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Są to kursy najczęściej organizowane w formie letnich (lub zimowych np. Les Elfes w Szwajcarii) kolonii lub obozów, gdzie czas spędzony zagranicą dzieli się na naukę języka, zajęcia rozwijające pasje i zainteresowania oraz wycieczki krajoznawcze.


Znajdziemy tu kursy dopasowane do każdego poziomu i wymagań, od wyjazdów typowo wakacyjnych, łączących wypoczynek na plaży z nauką języka i zwiedzaniem jak np. kursy organizowane na Malcie czy Cyprze, po kursy przygotowujące do studiów zagranicznych czy pozwalające również na rozwijanie konkretnych umiejętności (aktorstwo, taniec, gotowanie, informatyka, robotyka, wiedza o biznesie itp.) jak np. Academic Summer (Londyn i Bristol), St Clare’s Oxford, Felsted Summer School, Lord Wandsworth College czy Taunton School International w Wielkiej Brytanii.


Co więcej, taki wyjazd może być dla młodego człowieka przygodą życia, podczas której doświadczy życia w tak sławnych miastach jak Nowy Jork czy Los Angeles, zwiedzi Kalifornijskie wybrzeże, a nawet posmakuje nauki na jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie jak np. Yale University.  


Wyjazdy dla dorosłych (16+)
Także dorośli mogą doświadczyć czegoś nowego i udoskonalić swoje umiejętności językowe wyjeżdżając na zagraniczny kurs językowy. To właśnie dla nich przygotowane są programy nauki w najciekawszych miastach świata, gdzie naukę języka możemy połączyć ze zwiedzaniem we własnym zakresie – bez narzuconego z góry programu (oprócz samych lekcji języka). Jeśli zawsze marzyłeś/aś o odkryciu Londynu, Oxfordu, San Diego czy Sydney – to może być idealne rozwiązanie właśnie dla ciebie. Co więcej kurs możesz dostosować do swoich wymagań, wybrać jego rodzaj (np. kurs ogólny, intensywny, biznesowy czy przygotowujący pod konkretny egzamin), termin i długość (kursy dostępne są przez cały rok) czy rodzaj zakwaterowania (rezydencje studenckie, hotele, rodziny goszczące).

Język Hiszpański, Niemiecki i Francuski

Choć Języki Angielski jest obecnie najpopularniejszym z języków obcych to za granicą możemy uczyć się także języków takich jak Hiszpański, Niemiecki czy Francuski. Znajdziemy zarówno kursy dla dzieci jak i dla dorosłych, w bardzo podobnej formie jak te skupiające się na języku angielskim.


Bez względu na to jaki język wybierzesz wyjazd będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem, z którego wrócisz z bagażem wspomnień oraz nowych umiejętności i znajomości.


Nasza oferta zagranicznych szkół językowych powiększa się z roku na rok tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę zagranicznego wyjazdu językowego dla siebie lub dziecka. Już dziś zapisz się na bezpłatną konsultację z nami i przeżyj językową przygodę.

Zapraszamy do zapisania się na darmową konsultację lub kontaktu telefonicznego: 22 379 26 24
 

Zobacz więcej
do góry