Zimowe obozy językowe (13 - 17 lat) – wyjazdy indywidualne

Obóz językowy w zimę!

Dla większości z nas Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to jedne z najbardziej ulubionych uroczystości w roku. W tym roku proponujemy sprawić sobie wyjątkowy prezent pod choinkę i zanurzenie się w atmosferę przeróżnych uroczystości zagranicznych, poznanie innych tradycji i rytuałów, spotkanie ciekawych ludzi z całego świata przy jednoczesnym doskonaleniu umiejętności językowych!  

W Wielkiej Brytanii oferujemy programy dla dzieci (od 10 lat) i dorosłych z nauczycielami domowymi w różnych miastach, a także programy dla młodzieży (od 16 lat) i dorosłych w świątecznym Londynie!

Dla miłośników aktywnego wypoczynku zimowego (od 8 do 18 lat) idealny jest obóz zimowy w Szwajcarii, oferujący programy nauki angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także narciarstwa, snowboardu, łyżwiarstwa, hokeja, curlingu, wspinaczki, pływania i innych zajęć na świeżym powietrzu pod okiem doświadczonych trenerów.

Dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat mają okazję spędzić ferie zimowe w Niemczech w małym miasteczku Lindenberg, dogodnie położonym u podnóża majestatycznych Alp, które o tej porze roku wyglądają szczególnie malowniczo. Oprócz nauki języka niemieckiego uczniowie mogą brać lekcje jazdy na nartach i snowboardzie, a także bawić się w towarzystwie rówieśników z różnych krajów.

Spędź przerwę zimową aktywnie, z dużą dawką energii i zapewnij sobie dobry nastrój przez cały następny rok! 

Wesołych Świąt!
 

do góry