Jak zarezerwować kurs online


Możesz wykupić kurs, odwiedzając nasze biuro, gdzie z przyjemnością pomożemy Ci wybrać placówkę edukacyjną, odpowiedni kurs i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Aby dokonać zamówienia on-line:
 
1. Aby zarezerwować program, przejdź do sekcji, którą jesteś zainteresowany, wybierz kraj i instytucję edukacyjną.
 
2. Zaznacz kurs, którym jesteś zainteresowany oraz rodzaj zakwaterowania na stronie z opisem wybranej instytucji edukacyjnej.
 
 3. Klikając przycisk "Kwota zamówienia", możesz zobaczyć całkowity koszt programu i zapoznać się z warunkami rezerwacji. Kliknij przycisk "Do kasy", zarejestruj się, wypełnij formularz klienta oraz  formularz studenta.
 
 4. Opłać zaliczkę w wysokości 20% wartości zamówienia, na podstawie faktury, którą wyślemy na adres e-mail po otrzymaniu zamówienia i formularza studenta.

5. Rezerwacja kursu jest dokonywana dopiero po otrzymaniu zaliczki na nasze konto. Aby przyspieszyć proces rezerwacji, zalecamy przesłanie dokumentów potwierdzających płatność na adres info@balticcouncil.pl

6. W ciągu dwóch dni roboczych od otrzymania zaliczki na nasze konto bankowe, prześlemy potwierdzenie wykupienia miejsca na kursie.
 
7. Jeśli nie otrzymamy zaliczki – rezerwację uznajemy jako nieważną.
 
8. Płatność zaliczki potwierdza akceptację warunków zamówienia.
 
9. Jeśli w formularzu zamówienia zauważysz, że potrzebujesz bilety lotnicze lub dodatkowe usługi, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi możliwe rozwiązania.
 
10. Rachunek oraz wszystkie dokumenty dotyczące kursu są przesyłane do Ciebie lub do osoby wskazanej przez Ciebie.

 
Wsparcie rezerwacji online w Warszawie: + 48 576382088
 

do góry