Atoll Juniors Antibes

Lokalizacja

Antibes/Juan-les-Pins jest idealnym miejscem do nauki francuskiego we Francji – morze, plaża, łagodny klimat, natura, piękne widoki, to wszystko sprawia, że nauka języka obcego w takim miejscu jest jeszcze bardziej przyjemna.
Miasto położone jest między Cannes and Niceą, w odległości 13 km od portu lotniczego w Nicei. Miasto szczyci się jednymi z najpiękniejszych plaż na Lazurowym Wybrzeżu, plaża bowiem ma długość 25 km, skąd rozciąga się widok na zatoki z jachtami i łodziami. Antibes jest miejscem słynnego festivalu jazzowego.

Program zajęć

Kursy języka francuskiego są prowadzone przez szkoły "Le Château" lub "Le Port". Studenci zakwaterowani są w rezydencji studenckiej lub u rodzin goszczących.
Cena zawiera: lekcje, zakwaterowanie u rodziny goszczącej (pokój dwuosobowy) lub w rezydencji studenckiej lub na kampusie (pokoje 2,3,4 – osobowe), 3 posiłki dziennie (full board), pakiet zajęć pozalekcyjnych, transfer.

Terminy 2022
03.04 - 29.10

Video

Cena jest podana w Euro.

Dowiedz się więcej o kursie klikając w link kursu.
Wybierz kurs, który Cię interesuje i określ liczbę tygodni. Podana cena pokazuje cenę za tydzień (2022).

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs Standard 12-17 lat (20 lekcji x 45 min/tydzień, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, program zajęć pozalekcyjnych, transfer)
850.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs Standard 8-11 lat (20 lekcji x 45 min/tydzień, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, program zajęć pozalekcyjnych, transfer)
850.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Dodatek do Kursu Intensywnego (26 lekcji x 45 min/ tydz)
80.00

Zakwaterowanie

ATOLL JUNIORS oferuje 3 typy zakwaterowania: u rodziny goszczącej, na kampusie lub w studenckiej rezydencji.

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Mieszkanie z rodziną daje uczniowi możliwość ciągłego doskonalenia języka podczas wspólnych rozmów, posiłków i zajęć. Studenci są zakwaterowni w pojedyńczych lub dwuosobowych pokojach. Śniadanie i obiad są przygotowywane przez rodzinę. Studenci mogą zjeść lunch w szkolnej jadalni razem z innymi studentami, którzy mieszkają w studenckiej rezydencji.

Zakwaterowanie na terenie kampusu

W Antibes/Juan-les-Pins, ATOLL JUNIOR oferuje zakwaterowanie na terenie kampusu, zlokalizowanego we wschodniej części miasta, ok 2.5 km (10 minut pieszo) od centrum miasta i plaży, a także 4 km od centrum Juan – les- Pins, 25 km od Nicei (20 - 30 minut samochodem).
Lekcje odbywają się na terenie kampusu.
Studenci są zakwaterowani w jednym z 4 – piętrowych budynków (90 pokoi). Na terenie kampusu znajduje się duży ogród, kawiarnia z TV, tereny do uprawiania sportu, basen, amfiteatr. Zakwaterowanie jest w pokojach 4 - osobowych. Pokoje są jasne i przestronne (od 25 m2 do 30 m2). Niektóra pokoje mają widok na morze, inne na ogród. Posiłki (full board) są serwowane codziennie oprócz sobót i niedzieli (dni, kiedy organizowane są wycieczki). Pokoje są sprzątane codziennie (szybkie sprzątanie), a dokładnie co tydzień. Ręczniki należy przywieźć ze sobą.
Bezpłatnie – pościel i zmiana pościeli (co tydzień), przechowalnia bagażu

Zakwaterowanie w rezydencji

Antibes / Juan-les-Pins oferuje zakwaterowanie w rezydencji studenckiej Castel Arabel. Posiłki i lekcje organizowane są na terenie szkoły "Le Château" zlokalizowanej ok. 1.2 km od miejsca zakwaterowania. Rezydencja jest zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy pomiędzy Antibes i Juan-les-Pins, 600 m od plaży, 450 metrów centrum sklepowego w Juan-les-Pins. W rezydencji znajduje się basen (20m2), salon z TV, kawiarnia i ogród. Autobus szkolny kursuje midzy szkołą a rezydencją.
 Rezydencja oferuje 30 pokoi (od 14 do 20m2) na 3 piętrach. Pokoje są dla 2-4 osób. Każdy pokój ma prysznic i toaletę. Pościel jest zmieniana co tydzień. Ręczniki nie są zapewniane. Śniadania, lunch i obiady są serowwane na terenie szkoły Le château.
Bezpłatne: pościel zmieniana co tydzień, żelazko  i  deska do prasowania. 

Program pozalekcyjny

Program zajęć popołudniowych i wieczornych jest wliczony w cenę programu i zawiera 1 całodniową wycieczkę i 2 półdniowe wycieczki do najbardziej znanych miast na wybrzeżu – Cannes i Nicei. Różnorodne zajęcia organizowane są także na terenie szkoły takie jak dyskoteki, pokazy, grille, zabawy itd. 

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
50.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna
65.00
do góry