FLS Boston

Lokalizacja

Boston to miasto w północno - wschodniej części Stanów Zjednoczonych, największe w stanie Massachusetts. Uważane jest za ważny ośrodek finansów, medycyny i biotechnologii. Boston jest jednym z najpopularniejszych miast w Stanach Zjednoczonych, odwiedzanym rocznie przez 16,3 miliona turystów.

Zakwaterowanie

Rezydencja studencka w pokojach dwuosobowych. Uczestnicy programu Discover Boston przebywają u rodzin goszczących w pokojach dwuosobowych. Śniadanie i obiad jest serwowane od poniedziałku do piątku. Jeden posiłek - śniadanie w soboty. 3 posiłki w niedzielę.

Opis programu

Każdy z programów składa się 18 godzin języka angielskiego tygodniowo i pakietu dodatkowych zajęć kulturalno – rozrywkowych.

Boston Summer

Wiek: 15 +

Gospodarzem programu jest Newman School w Bostonie

Wycieczki i zajęcia kulturalno - rozrywkowe : Newsbury Street, Feneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and the State House, Cambridgeside Galleria, Harvard University and Harvard Square, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Revere Beach, Six Flags Amusement Park.

Cena: 1650USD (1 tygodnie)
Terminy 2022
26.06
03.07
10.07
17.07

Video

Discover Boston
Wiek: 15+

Uczestnicy będą mieli okazję poznać wiele atrakcji na kulturalnej mapie Bostonu. Wizyty na uniwersytetach i college'ach, wycieczki do parków rozrywki czekają na uczestników programu.

Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne: Newsbury Street, Feneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and the State House, Cambridgeside Galleria, Harvard University and Harvard Square, New England Aquarium, Museum of Fine Arts, Revere Beach, Six Flags Amusement Park.

Cena: 1265USD (1 tygodnie)
Terminy:
17.07
24.07
________________________ 

 
University Tours
Wiek: 15+

Amerykański system edukacji przyciąga wielu studentów z całego świata. Jak nie popełnić błędu przy wyborze instutucji edukacyjnej i programu studiów, od czego zacząć i jak się przygotować do nauki w Stanach Zjednoczonych – tego wszystkiego możesz dowiedzieć się biorąc udział w tym programie. Odwiedzisz jedne z najbardziej prestiżowych instutucji edukacyjnych w USA jednocześnie poznająć lokalne atrakcje. 3 - tygodniowy program obejmuje 3 sesje na temat przygotowania do nauki w Stanach Zjednoczonych, a także wizyt w 7 uniwersytetach: Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, University of Massachusetts Boston, Fisher College, Brown University, Boston College i Boston University

Wycieczki i zajęcia pozalekcyjne: University Street, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and the State House, Cambridgeside Galleria, Boston Duck Tour.

Cena: 1650USD (1 tygodnie)
Terminy:
26.06
17.07
 
Cena zawiera:
- szkolenie pod okiem wykwalifikowanej kadry
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych na terenie Collegu bądź u rodzin goszczących
- wyżywienie
- program wycieczek i zajęć kulturalno – rozrywkowych
- materiały szkoleniowe
- certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie
- transfery lotniskowe

Płatne dodatkowo
:
-    Bilety lotnicze
-    Opłata rejestracyjna – 150 USD
-    Opłata agencyjna – 65 EURO
-    Ubezpieczenie – 35 USD/ tydzień

Będziesz potrzebował:
akcesoria do pływania, wygodne buty, parasol, słownik, długopisy, ołówki, teczka, plecak, aparat fotograficzny, kieszonkowe (150-200 USD/tydzień), lekarstwa, lekka kurtka, spodnie, szorty.

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry