Zakwaterowanie z nauką języka angielskiego

Lokalizacja

London, Bath, Bristol, Cornvall, Devon, Winchester, Salisbury, Southampton, Bournemouth, Oxford,  Brighton, Hastings, Tunbridge Wells, Rye, Cardiff, Malvern, Gloucestershire, Stratford-on-Avon, Worcester, Birmingham, Nottingham, Leicestershire, Cambridge, Norwich, Manchester, Leeds, Lake District, Liverpool, York.
 

MIEJSCA NAUKI
Student może wybrać miejsce nauki u wykładowcy w mieście, na wsi lub nad morzem. Wielu nauczycieli mieszka w historycznych miastach uniwersyteckich takich jak Bristol czy Bath. Możemy również zaoferować szkolenia w innych znanych miejscach w Wielkiej Brytanii: Cornwall, Devon, Gloucestershire, Hartfordshire, Kent, Londyn, Liverpool, Malvern, Manchester, Oxfordshire, Salisbury, Brighton, Hastings i Southampton.

WOLNY CZAS W OBSZARZE RODZINNYM
Podczas lunchu i kolacji, a także weekendów, które spędzasz z rodziną nauczyciela, ćwiczysz nowo nabyte umiejętności językowe. Komunikacja w codziennych sytuacjach wpływa na Twoje postępy równie intensywnie jak same lekcje. Twój instruktor zawsze chętnie z tobą porozmawia lub udzieli Ci potrzebnej pomocy. Mieszkając z nauczycielem, masz też doskonałą okazję do poznania angielskiej kultury i stylu życia.


WYDARZENIA I WYCIECZKI
Program rozrywkowy opiera się na twoich zainteresowaniach i potrzebach. W zależności od wybranej lokalizacji będziesz mógł wybierać spośród różnych wycieczek i imprez, w tym łyżwiarstwa, golfa, pływania, turystyki pieszej, muzeów, wystaw, kręgli, kina, teatru, restauracji i zabytków kultury. Miasta, które oferujemy, mają doskonałe centra handlowe, tradycyjne angielskie wycieczki i wiele innych. Wycieczki oferowane są do różnych interesujących miejsc, takich jak Bath, Oxford, Stratford na Avon, Londyn i Stonehenge.
Wielka Brytania słynie ze wspaniałych zabytkowych zamków i ogrodów. Latem odbywa się wiele różnych wydarzeń - festiwale muzyczne (zarówno jazzowe, jak i popularne) oraz lokalne karnawały.
Wszystkie wycieczki zależą od wieku i zainteresowań ucznia. Ich plan jest przygotowywany przez studenta wraz z wykładowcą na początku kursu. W formularzu zgłoszeniowym możesz wskazać interesujące Cię kierunki, a my dostarczymy Ci dodatkowych informacji na temat opcji i kosztów.

Video

TRANSFERY
Transfery z najbliższego dworca kolejowego lub autobusowego do domu nauczyciela są bezpłatne. Możesz łatwo dotrzeć do trenera z lotniska autobusem (www.nationalexpress.com) lub pociągiem (www.nationalrail.co.uk).
Transfer z lotniska
Jeśli potrzebujesz indywidualnego transferu z lotniska, Twój trener lub jeden z naszych zaufanych taksówkarzy spotka się z Tobą na najbliższym lotnisku. Po zamówieniu transferu powiadomimy Cię o konkretnej cenie, która zależna jest od dystansu lotniska od domu Twojego nauczyciela.

PROGRAMY SZKOLENIOWE

Największą zaletą takiego programu jest to, że kiedy mieszkasz w domu nauczyciela, szkolenie nie kończy się. Podczas luźnej rozmowy poza lekcją nauczyciel nadal pomoże ci mówić po angielsku - znalęźć właściwe słowa, poprawić błędy gramatyczne czy wymowę.

Ogólny angielski

Program kursu jest dostosowany do ucznia, jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Lekcje będą wykorzystywać połączenie wszystkich aspektów języka - czytania, pisania, rozmowy, leksyki, gramatyki, wymowy i zapoznawania się z kulturą. Na początku kursu trener oceni Twój poziom wiedzy i określi, jakich umiejętności językowych najbardziej potrzebujesz. Na tej podstawie opracuje program treningowy. Pod koniec kursu dokona ponownej oceny wiedzy, aby podsumować efekty nauki. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat i pełny raport z treści kursu, Twojego postępu w nauce jak również zalecenia dotyczące dalszego szkolenia.

Angielski dla nauczycieli
Ten kurs jest przeznaczony dla nauczycieli języka angielskiego, którzy mają już wysoki poziom znajomości języka, ale chcą odświeżyć swoją wiedzę, umiejętności komunikacyjne, słownictwo i techniki klasowe. Kursy te prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli języka angielskiego, którzy wykorzystują różnorodne autentyczne materiały i dzielą się swoim doświadczeniem w skutecznym nauczaniu. Będziesz mógł poprawić swoją wymowę, omawiając różne aktualne problemy ze swoim nauczycielem i rodziną. Kursy są opracowywane indywidualnie dla każdego ucznia, z uwzględnieniem umiejętności językowych, na które należy zwrócić większą uwagę. Możesz wybrać datę przyjazdu, czas trwania kursu i liczbę lekcji w tygodniu - 15, 20, 25 lub 30 godzin.

Angielski biznesowy

Kursy Business English pomogą ci zdobyć umiejętności językowe potrzebne w sytuacjach biznesowych: spotkania, dyskusje, prezentacje i konferencje międzynarodowe. Ponadto, będziesz miał możliwość zapoznania się z technikami skutecznej komunikacji, potrzebnej w obsłudze klientów, pomocy zagranicznym gościom czy podczas podróży służbowych. Nie zabraknie przykładowych rozmów telefonicznych, negocjacji, pisania raportów, tworzenia listów biznesowych i podsumowujących. Twój program będzie również zawierał specjalistyczne słownictwo, które jest wymagane do pracy w różnych dziedzinach: inżynierii mechanicznej, technologii informacyjnej, medycyny, prawa, finansów, bankowości i księgowości, marketingu, zarządzania personelem itp.

Angielski Plus

Kursy języka angielskiego w połączeniu z różnego rodzaju atrakcjami typu: wycieczki z przewodnikiem, gotowanie, sztuka i projektowanie, ogrodnictwo itp.

Kursy ekspresowe (4 dni)

Intensywne kursy indywidualne z nauczycielem, które zawierają tyle godzin, ile tygodniowych kursów, ale trwają tylko 4 dni! Student może wybrać dowolne 4 dni - zarówno dni robocze, jak i święta. Podczas lekcji szczególną uwagę poświęca się językowi angielskiemu w biznesie, ale nie zabraknie również innych tematów – w zależności od potrzeb indywidualnych studenta.

TERMINY I CENY (2022)
Możesz rozpocząć naukę w każdą niedzielę. Minimalny czas trwania kursu to 4 dni. Czas trwania jednej lekcji - 60 minut. Ceny podane są w funtach angielskich.

Angielski ogólny, angielski dla nauczycieli 1:1  / 2:1  ( lekcje samodzielne- 1:1 lub lekcje 2 uczniów z nauczycielem - 2:1)
15 godzin tygodniowo 995GBP  /  825GBP
20 godzin tygodniowo 1145GBP  /  950GBP
25 godzin tygodniowo 1290GBP  /  1075GBP
30 godzin tygodniowo 1440GBP   / 1200GBP

Angielski biznesowy, egzaminy  1:1  /  2:1
15 godzin tygodniowo 1145GBP / 950GBP
20 godzin tygodniowo 1300GBP / 1080GBP
25 godzin tygodniowo 1470GBP / 1225GBP
30 godzin tygodniowo 1640GBP / 1365GBP

Kurs ekspresowy (4 dni) 1:1  /  2:1
20 godzin - angielski biznesowy 1070GBP / 890GBP
20 godzin - ogólny angielski 935GBP /  780GBP
 
Kursy dla dzieci (14-17 lat) 1:1
15 godzin tygodniowo 1145GBP
20 godzin tygodniowo 1300GBP
25 godzin tygodniowo 1470GBP
30 godzin tygodniowo 1640GBP

Kursy dla dzieci (10-13 lat) 1:1
15 godzin tygodniowo 1400GBP
20 godzin tygodniowo 1575GBP
25 godzin tygodniowo 1745GBP
30 godzin tygodniowo 1910GBP

Summer Course (14-21 lat) 2:1
15 godzin tygodniowo 995GBP

Summer Course (11-13 lat) 2:1
15 godzin tygodniowo 1190GBP

Cena kursu obejmuje:
Szkolenia, testy, materiały szkoleniowe, sprawozdanie z postępów i zalecenia dotyczące dalszego kształcenia, pokój jednoosobowy w domu nauczyciela, potrójne posiłki, wycieczki (2 dni robocze, 1 na wakacje), transfer w dzień przyjazdu i odjazdu na dworzec kolejowy lub autobusowy, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera:
Bilet lotniczy, transfer z lotniska, bilety wstępu (kino, teatr itp.)
 
Usługi dodatkowe:

Oddzielna łazienka – 165GBP za tydzień
Dodatkowe indywidualne zajęcia 1:1 – 65GBP za godzinę
Dodatkowa noc w rodzinie – 85GBP
Towarzyszący dorosły lub dziecko (bez nauki) – 560GBP tygodniowo
Transfer z lotniska - na życzenie
Pobyt w czasie Bożego Narodzenia/Nowego Roku - dodatkowe 140GBP za tydzień
Activity package - (14-17) - 290 per week
Activity package - (18-21) - 175 per week

do góry