Dlaczego warto wyjechać na obóz językowy za granicą?


Szukasz wyjazdu językowego w te wakacje? Zastanawiasz się, gdzie wyjechać i jaki obóz wybrać dla siebie?
Oferta na lato 2022 jest już gotowa - w  dalszym ciągu publikujemy dla Was nowe propozycje!

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto wybrać się na obóz językowy za granicą:

1. Posługiwanie się językiem 24/h – nic tak nie usprawni nauki języka obcego jak wyjazd za granicę. Szkoły oferujące obozy mają starannie dobrane programy, aby nauka była efektywna i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Grupy są zazwyczaj dobierane ze względu na podobny poziom języka oraz różne narodowości – tak, aby językiem obcym posługiwać się nawet poza zajęciami

2. Połączenie przyjemnego z pożytecznym
– czyli nauka języka obcego i wakacje w jednym. Po zajęciach masz możliwość zwiedzania, spędzania czasu wolnego i więcej!

3. Ciekawa oferta wyjazdów
– możliwości jest naprawdę dużo, możesz wyjechać na Cypr, na Maltę, do Grecji, do Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i więcej! Wyczekujcie naszej nowości – już niedługo opublikujemy obozy w słonecznej Hiszpanii!

4. Międzynarodowa atmosfera i znajomości z całego świata – podczas wyjazdu spotkasz nowe osoby z różnych państw, masz okazję poznać nowe kultury, ich język lub historię

5. Zajęcia dodatkowe i wycieczki – obozy uzupełnione są o ciekawe programy zajęć dodatkowych, w tym sportowych, artystycznych, zabaw grupowych, plażowania, wspinaczek i więcej. Podczas pobytu masz okazję także zwiedzić najsłynniejsze turystyczne atrakcje!

LATO 2022 | Kursy i obozy językowe (7-18 lat) – WYJAZDY INDYWIDUALNE
 

Zobacz więcej
do góry