Higher Education Week - studiuj za granicą!


Dołącz do naszego wydarzenia Higher Education Week. Aby pomóc Ci w wyborze studiów Baltic Council organizuje serię spotkań online, podczas których, każdego dnia będziesz miał/a okazję poznać bliżej proces aplikacji oraz charakterystykę studiowania za granicą podczas webinarów, prezentacji oraz konsultacji!

W dniach od 29 listopada do 3 grudnia czekają na Ciebie spotkania z absolwentami zagranicznych uniwersytetów m.in. z Holandii, Wielkiej Brytanii czy Francji; z naszymi doradcami edukacyjnymi oraz przedstawicielami zagranicznych uniwersytetów!

Udział jest DARMOWY. Zarejestruj się, a otrzymasz dostęp do spotkań: REJESTRACJA.

Kiedy się spotykamy i co dla Ciebie przygotowaliśmy?
 

  • 29 listopada 2021 godz. 16:00 webinar "Szkoły biznesowe w Europie"

Spotkanie poprowadzi konsultant edukacyjny Baltic Council Adam – absolwent Tilburg University, uczelni, która w dziedzinie biznesu i zarządzania plasuje się na 6. miejscu na świecie!

  • 30 listopada 2021 godz. 16:00 webinar „How to choose the perfect art and design course and make a stand out university application”

Nasz gość uczelni artystycznej z UK - Arts University Bournemouth opowie, jak przygotować aplikację na studia kreatywne i jak powinno wyglądać portfolio.

  • 1 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Studia w Holandii – aplikacja, nauka i życie studenckie"

Wszystko o studiowaniu w Holandii i wiele praktycznych wskazówek od absolwenta Erasmus Rotterdam University z Holandii!

  • 2 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Creative careers in art, design, media and performance"

Nasz gość specjalny z uczelni artystycznej uniwersytetu Art University Bournemouth z Wielkiej Brytanii opowie o studiowania i perspektywach zawodowych po kierunkach artystycznych.

  • 2 grudnia 2021 godz. 17:30 webinar "Studia magisterskie w języku angielskim w Europie"

Wszystko o studiach magisterskich w łatwy i przystępny sposób od naszego doradcy Adama, który sam posiada dyplom studiów z Holandii.

  • 3 grudnia 2021 godz. 16:00 webinar "Nauka przez praktykę – uniwersytety applied sciences w Holandii"

Wszystko o nauce przez praktykę na studiach applied sciences w Holandii. Na wszystkie pytania odpowie absolwent studiów w Holandii.

Zaproś także swoich znajomych i do usłyszenia!

Zobacz więcej
do góry