Aplikacja na zagraniczne uniwersytety z Baltic Council!


Już teraz zaaplikuj na najlepsze uczelnie w Europie, Stanach Zjednoczonych, czy Kanadzie!
Baltic Council for International Education pomaga absolwentom szkół średnich, studentom oraz młodym ludziom, którzy chcą kontynuować swoją edukację w latach 2022/2023 w Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech, USA, Kanadzie, czy na innych zagranicznych uczelniach. Co roku Baltic Council for International Education z sukcesem przeprowadza aplikacje na zagraniczne uniwersytety, a nasi doświadczeni konsultanci sami są absolwentami wielu z nich. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc w procesie aplikacji, ale także praktyczne rady w kwestii studiowania i mieszkania za granicą.

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze lub zarejestruj się na konsultację online przez Skype’a lub telefonicznie, a my pomożemy Ci w wyborze kraju, placówki edukacyjnej, dostarczeniu dokumentów oraz rozwiązaniu spraw organizacyjnych. Powiemy Ci także, na co zwrócić szczególną uwagę przed samym wyjazdem na zagraniczny uniwersytet.
REJESTRACJA NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Wielka Brytania: Oferujemy pomoc w aplikacji na ponad 100 uniwersytetów. Proces aplikacji i składania dokumentów odbywa się przez platformę UCAS (ang. Universities and Colleges Admission Service). Skorzystaj z naszej pomocy i studiuj na uczelni swoich marzeń! Dowiedz się więcej na temat systemu szkolnictwa i edukacji wyższej w Wielkiej Brytanii i skontaktuj się z nami!

Uwaga! Zasady finansowania studiów oraz uzyskanie wiz dla aplikantów z Unii Europejskiej zmieniły się. W celu uzyskania informacji skontaktuj się z Baltic Council, jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami brytyjskich uniwersytetów i uzyskujemy informacje na bieżąco.

Holandia: Baltic Council for International Education pomoże Ci dostać się na najlepsze holenderskie uniwersytety m.in.: Tilburg University, Radboud University, Erasmus University Rotterdam, Fontys University of Applied Sciences, University of Amsterdam, the Hague University of Applied Sciences, Rotterdam Business School, Hanze University of Applied Sciences i wiele, wiele innych! Czesne – tylko 2168 euro na rok, do tego 50% zniżki na I rok studiów. Opisy uczelni, a także lista kierunków dostępna jest na naszej stronie w zakładce „Holandia”.

Szwecja: Bezpłatna edukacja wyższa na Jonkoping University posiadającym bogatą ofertę kierunków na poziomie licencjackim i magisterskim w języku angielskim.

Szwajcaria: Elitarna edukacja na kierunkach takich jak Hotel Management and Tourism: Cesar Ritz Hospitality College, International School of Hotel Management IHTTI, The Swiss Hotel Management School (SHMS), Hotel Institut Montreux (HIM).

Włochy: Uniwersytet Polimoda znajduje się na ósmym miejscu w rankingu najlepszych szkół mody na świecie. Szkoła oferuje ogromną ilość studiów licencjackich i magisterskich związanych z modą i designem.

Kanada: Licencjat, magisterka oraz studia podyplomowe na wielu kierunkach na najlepszych uniwersytetach w Kanadzie. To nie wszystko! Oferujemy również kursy przygotowujące do studiów oraz kursy językowe w Toronto, Vancouver i innych znanych miastach Kanady.

USA: Aplikacja na studia licencjackie, magisterskie, a także roczny program przygotowujący do studiów w USA na uniwersytetach w Nowym Jorku, Colorado, na Florydzie czy w St. Louis.

Umów się na bezpłatną konsultację online lub w naszym biurze, zadzwoń  22 379 26 24, 22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl i dowiedz się więcej o możliwościach studiowania w tych oraz wielu innych krajach. Możesz także zarejestrować się na bezpłatną konsultację  TUTAJ.
 

Zobacz więcej
do góry