Aplikacja na zagraniczne uniwersytety z Baltic Council

 

Aplikacja na zagraniczne uniwersytety w roku akademickim 2019/2020 nadal trwa! Już teraz zaaplikuj na najlepsze uczelnie w Europie, Stanach Zjednoczonych, czy Kanadzie!
Baltic Council for International Education pomaga absolwentom szkół średnich, studentom oraz młodym ludziom, którzy chcą kontynuować swoją edukację w latach 2019/2020 w Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech, USA, Kanadzie, czy na innych zagranicznych uczelniach. Co roku Baltic Council for International Education pomaga setkom młodych ludzi dostać się na najlepsze uczelnie na świecie, a nasi doświadczeni konsultanci sami są absolwentami wielu z nich. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc w procesie aplikacji, ale także praktyczne rady w kwestii studiowania i mieszkania za granicą.

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze lub zarejestruj się na e-konsultację przez Skype’a, a my pomożemy Ci w wyborze kraju, placówki edukacyjnej, dostarczeniu dokumentów oraz rozwiązaniu spraw organizacyjnych. Powiemy Ci także, na co zwrócić szczególną uwagę przed samym wyjazdem na zagraniczny uniwersytet.
Rejestracja na bezpłatną konsultację


Wielka Brytania:
Oferujemy pomoc w aplikacji na ponad 100 uniwersytetów. Proces aplikacji i składania dokumentów przez platformę UCAS (ang. Universities and Colleges Admission Service) wystartował. Skorzystaj z naszej pomocy i studiuj na uczelni swoich marzeń! Dowiedz się więcej na temat systemu szkolnictwa i edukacji wyższej w Wielkiej Brytanii, kierunkach studiów oraz terminach składania aplikacji.

Uwaga! Zgodnie z oficjalną informacją, uczniowie z krajów Unii Europejskiej, którzy rozpoczną studia licencjackie lub magisterskie z początkiem roku akademickiego 2019/2020, kwalifikują się do otrzymania pożyczki studenckiej na cały okres studiów.

Holandia: Baltic Council for International Education pomoże Ci dostać się na najlepsze holenderskie uniwersytety; Tilburg University, Radboud University, Erasmus University Rotterdam, Fontys University of Applied Sciences, University of Amsterdam, the Hague University of Applied Sciences, Rotterdam Business School, Hanze University of Applied Sciences i wiele, wiele innych! Czesne – tylko 2060 euro na rok. Opisy uczelni, a także lista kierunków dostępna jest na naszej stronie w zakładce „Holandia”

Dania: Bezpłatne studia na Duńskich uczelniach; Business Academy Aarhus, University College of Northern Denmark, Lillebaelt Academy of Professional Higher Education. Szczegółowe opisy uczelni.

Szwecja: Bezpłatna edukacja wyższa na Jonkoping University posiadającym bogatą ofertę kierunków na poziomie licencjackim i magisterskim w języku angielskim.

Szwajcaria: Elitarna edukacja na kierunkach takich jak Hotel Management and Tourism: Cesar Ritz Hospitality College, International School of Hotel Management IHTTI, The Swiss Hotel Management School (SHMS), Hotel Institut Montreux (HIM).

Włochy: Uniwersytet Polimoda znajduje się na ósmym miejscu w rankingu najlepszych szkół mody na świecie. Szkoła oferuje ogromną ilość studiów licencjackich i magisterskich związanych z modą i designem.

Kanada: Licencjat, magisterka oraz studia podyplomowe na wielu kierunkach na najlepszych uniwersytetach w Kanadzie. To nie wszystko! Oferujemy również kursy przygotowujące do studiów oraz kursy językowe w Toronto, Vancouver i innych znanych miastach Kanady.

USA: Aplikacja na studia licencjackie, magisterskie, a także roczny program przygotowujący do studiów w USA na uniwersytetach w Nowym Jorku, Colorado, na Florydzie czy w St. Louis.

Umów się na bezpłatną konsultację w naszym biurze, zadzwoń  +48 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl i dowiedz się więcej o studiach i możliwościach studiowania w tych oraz wielu innych krajach. Możesz także zarejestrować się na bezpłatną konsultację przez Skype tutaj.

 

Zobacz więcej
do góry