Kredyt dla aplikantów na studia magisterskie - najnowsza decyzja rządu Walii!

Wspaniałe wiadomości dla przyszłych studentów drugiego stopnia prosto z Walii!

 

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie od walijskiego rządu dotyczące pożyczki studenckiej na studia magisterskie, więc mamy przyjemność podzielić się z Wami informacją, że aplikanci z Unii Europejskiej na studia magisterskie do Walii na rok akademicki 2020/21 mogą ubiegać się o pożyczkę o wysokości nawet £17,489, którą można pokryć nie tylko czesne, ale również koszty życia na studiach.

 

Jeszcze w tym roku Brexit nie wpłynie na warunki, ani wysokość oferowanego kredytu, a studenci zagraniczni mogą realizować swoje marzenia o edukacji w UK i nie muszą martwić się kwestią finansową.

 

Zastanawiasz się nad aplikacją na studia licencjackie lub magisterskie w Walii, lub innym państwie Zjednoczonego Królestwa? Oficjalny deadline aplikacji na rok akademicki 2020/21 już minął, ale jeszcze do końca wakacji możesz skorzystać z otwartej już aplikacji uzupełniającej, tzw. Clearing. Jakie uczelnie nadal oferują miejsca? Który kierunek wybrać? Jak napisać idealny Personal Statement? W Baltic Council o edukacji zagranicznej wiemy niemal wszystko— odezwij się o nas!

 

Nasza pomoc w aplikacji obejmuje pomoc w wyborze uczelni i kierunku; rejestrację w systemie aplikacyjnym UCAS; profesjonalną i kompleksową pomoc w napisaniu Personal Statement i listu motywacyjnego; skompletowanie niezbędnych dokumentów; aplikację o kredyt studencki i zakwaterowanie; oraz cenne rady i wskazówki dotyczące planowania wyjazdu za granicę.

 

Gotowa/-y na przygodę na zagranicznych studiach? Napisz info@balticcouncil.pl, lub zadzwoń pod 22 379 26 24 / 22 379 26 22.

 

Do zobaczenia! 

Zobacz więcej
do góry