Pomysł na ferie ZIMA 2023


Zastanawiasz się jak spędzić ferie?? Mamy na to odpowiedź! Z nami możesz połączyć przyjemne z pożytecznym wyjeżdżając na zagraniczne kursy językowe! W obcojęzycznym otoczeniu nauka staje się o wiele prostsza i szybsza. Oczywiście wiadomo, że w ferie chcemy też troszkę odpocząć czy poszaleć, dlatego każdy z wyjazdów w swojej ofercie ma też niesamowite atrakcje i propozycje na spędzenie wolnego czasu.

Czy może być coś wspanialszego niż zima w Alpach? My też uważamy, że nie, dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy ofertę wyjazdu do Szwajcarii. Wyobraźcie sobie tylko te widoki czy jazdę na nartach/snowboardzie! Obóz "Les Elfes" skierowany jest do dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat i umiejscowiony jest w popularnym ośrodku narciarskim Verbier (francuskojęzyczna część Szwajcarii). Program językowy obejmuje 8 godzin lekcji tygodniowo (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, chiński (mandaryński). Za dodatkową opłatą możliwy jest intensywny program po 15 godzin tygodniowo.

A może wolisz spędzić zimę w wielkim mieście, klimacie Harrego Pottera, otaczając się czystym angielskim językiem?? W takim razie wyjazd do Wielkiej Brytani będzie strzałem w 10! Kurs Sir George Cambridge skierowany jest do młodzieży w wieku 14-17 lat i jest to intensywny obóz dla nastolatków dostępny w czasie roku akademickiego. Łączy on 20 lekcji (15 godzin) ogólnego angielskiego na tydzień z 8 lekcjami angielskiego połączonego z nauką umiejętności miękkich (life skills) oraz 5 sesjami nauki pod okiem instruktora lub aktywności kulturalnej.
Oprócz nauki w każdy piątek po południu organizowane są wycieczki kulturoznawcze po Cambridge, a w weekendy całodniowe wycieczki do miast takich jak Londyn, Oxford czy Brighton. W ciągu tygodnia uczniowie mogą również uczestniczyć w zajęciach kreatywnych i sportowych takich jak rysowanie węglem, projektowanie t-shirtów i toreb, gry planszowe, koszykówka czy nawet tradycjonalne angielskie „tea party”.

A może masz dość zimna i marzy Ci się złocisty piasek i cieplutkie słoneczko? I dla Ciebie mamy rozmaite oferty! Sprawdź zakładkę z obozami językowi i znajdź idealny wyjazd dla siebie!
 

Zapraszamy do rejestracji na darmową konsultację lub kontaktu telefonicznego: 22 379 26 24

Zobacz więcej
do góry