Studia w Stanach Zjednoczonych - zacznij naukę już na jesień!


Chcesz wyjechać na studia za granicę? Co powiesz na kierunek Stany Zjednoczone?


Dowiedz się więcej o szkołach Contra Costa Colleges, poniżej kilka informacji: 

 • Diablo Valley College, Los Medanos College, Contra Costa College – znajdują się w rejonie Zatoki San Francisco i oferują jedną z najbardziej przystępnych cenowo opcji dostania się na najbardziej prestiżowe uniwersytety w USA - ok. 10 000 $ czesnego rocznie
   
 • Każdego roku ponad 300 zagranicznych studentów jest przyjmowanych do 4-letnich college’y, większość z nich do Diablo Valley College, UC Berkeley i UC Davis!
   
 • Oprócz atrakcyjnego czesnego zaletą amerykańskiego college\'u jest to, że studenci mogą uczyć się w mniejszych grupach (24-30 osób)
   
 • Bardzo popularne są tzw. programy 2+2: studenci spędzają 2 lata w college\'u, a następnie przenoszą się na uniwersytet, gdzie kontynuują naukę na trzecim roku.
 • Połączenie nauki w Stanach i Wielkiej Brytanii? Teraz to możliwe - istnieje możliwość przeniesienia się na University of Westminster w Londynie po dwóch latach nauki. To wyjątkowa okazja, aby dać studentom możliwość nauki w dwóch krajach!
   
 • To nie wszystko - po dwóch latach nauki w college\'u, ale przed ukończeniem studiów uniwersyteckich, możliwe jest odbycie tzw. OPT, czyli praktyk w USA, co oznacza jeden rok płatnej pracy.
   
 • Studenci mogą wybierać spośród ponad 125 różnych programów i uczestniczyć w różnych zajęciach pozalekcyjnych.
  Do wyboru m.in.: Biznes, Informatyka, Psychologia, Biologia, Inżynieria.

Aplikuj jeszcze w tym roku: termin składania wniosków na semestr jesienny to 1 LIPCA.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zapisz się na bezpłatną konsultację: TUTAJ

Zapraszamy do kontaktu:
info@balticcouncil.pl
+48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

Zobacz więcej
do góry