BALTIC COUNCIL - Praca

Praca

Manager ds. edukacji zagranicznej

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy – zagraniczne programy studiów, zagraniczne szkoły średnie oraz kursy językowe
  • obsługa klienta - bezpośredni kontakt z klientem w zakresie udzielania wskazówek i porad w procesach aplikacyjnych do zagranicznych placówek edukacyjnych; praca w systemach aplikacyjnych zagranicznych instytucji edukacyjnych
  • organizacja i udział w międzynarodowych targach edukacyjnych w Polsce
  • współpraca z zagranicznymi instytucjami edukacyjnymi, w tym udział w zagranicznych targach edukacyjnych oraz wizyty studyjne w szkołach
  • organizacja seminariów, webinariów, prezentacji oraz innych wydarzeń związanych z edukacją międzynarodową
  • opracowywanie i redagowanie tekstów; tłumaczenia z angielskiego na polski
  • przygotowywanie i publikowanie materiałów marketingowych: artykułów, notatek, broszur
  • zapewnienie codziennego wsparcia administracyjnego i marketingowego

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe; studia za granicą (pełny stopień lub wymiana międzynarodowa) będą dodatkowym atutem
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom CEFR C1 lub C2)
  •  doświadczenie w sprzedaży i/lub marketingu w międzynarodowej branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem
  •  Komunikatywność, dobra organizacja czasu i umiejętność ustalania priorytetów
  •  znajomość oprogramowania MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie działającej w stale rozwijającej się międzynarodowej branży edukacyjnej
  • konkurencyjne wynagrodzenie i stałą umowę o pracę (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • doskonałą lokalizację: nowoczesne biuro w Warszawie, tuż przy metrze Politechnika
  • wyjazdy służbowe i wizyty studyjne za granicą
  • dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin
  • zniżki na programy edukacyjne oferowane przez agencję zarówno dla pracowników, jak i ich rodzin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: kamila@balticcouncil.pl

do góry