Szkoła średnia w Europie | Zacznij naukę od września 2021 |


Szkoły średnie w Europie są ponownie gotowe do przyjęcia uczniów! Zacznij naukę już we wrześniu 2021!


Czas pandemii to trudny okres zarówno dla szkół, jak i uczniów. Lekcje spędzone przed komputerem, brak kontaktu z kolegami i koleżankami, nauczycielami, brak zajęć dodatkowych i wspaniałej atmosfery. Do tej pory, niektóre szkoły średnie z Wielkiej Brytanii, Niemiec, czy Francji funkcjonowały mimo pandemii, czasem były jednak zmuszone do zamknięcia swoich placówek.

Przekazujemy jednak dobre wiadomości! Wszyscy nasi partnerzy - szkoły średnie z Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Irlandii i innych krajów deklarują 100% gotowości do przyjęcia nowych uczniów od września 2021! Liczba miejsc szybko się zapełnia, ale my pomożemy Ci w aplikacji.

Wybór odpowiedniej szkoły to bardzo ważny moment w życiu każdej rodziny. Nasi doradcy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Porozmawiamy o szkołach; różnicach w programach IB, A-level, Abitur; zajęciach pozalekcyjnych, zakwaterowaniu i wiele więcej!
 

W tym roku nasza firma została przyjęta do prestiżowego BSA (Boarding Schools\' Association), zrzeszającego 607 wiodących szkół na świecie np.  Eton College, Brighton College, Cheltenham Ladies\' College, Concord College, Cardiff VI Form College, Oundle School (Wielka Brytania), Aiglon College, Brillantmont International School, College Alpin International Beau Soleil (Szwajcaria) , Brisbane Grammar School (Australia), Glenstal Abbey School, Kilkenny College (Irlandia), International School of Paphos (Cypr).
 

Jeśli interesuje Cię wyjazd do szkoły średniej za granicą to skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Twoją aplikację od A do Z. Więcej informacji o szkołach możesz uzyskać w zakładce SZKOŁY ŚREDNIE.

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji online. Wybierz dla siebie dogodny termin, a my skontaktujemy się z Tobą. FORMULARZ DO ZAPISU

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. 22 379 26 24, 22 379 26 22
E-mail: info@balticcouncil.pl

Zobacz więcej
do góry