Matura 2021? Ostatnie tygodnie na aplikację!


Zdajesz maturę w 2021? To ostatni moment na aplikację i złożenie wszystkich dokumentów w  terminie!
Czas ucieka! Zapisz się na bezpłatną konsultację online TUTAJ.

Co powiecie na studia w Holandii?

  • Dziś Holandia jest niekwestionowanym liderem Europy kontynentalnej w dziedzinie szkolnictwa wyższego w języku angielskim. W kraju istnieje ponad 2500 programów w języku angielskim z różnych dziedzin - od biologii, chemii i medycy przez prawo, nauki społeczne i zarządzanie po inżynierię czy psychologię. W Holandii łącznie studiuje około 112 000 osób z zagranicy!

 

  • Holandia rozumie także potrzeby studentów, dlatego czesne za studia wynoszą 2168 € rocznie, z czego studenci UE otrzymują 50% zniżką na I rok studiów! Brzmi kusząco!

 

  • Z roku na rok kierunek ten jest coraz bardziej popularny wśród studentów! System edukacji jest jednym z najbardziej postępowych na świecie. Opiera się na samodzielności studentów, otwartych dyskusjach i praktycznym doświadczeniu. Wiele programów obejmuje praktykę, badania, pracę grupową nad różnymi projektami i inne rodzaje zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej.


Aplikuj z Baltic Council! Aplikacja na studia to dość długi i złożony proces, który może przytłoczyć ogromem dodatkowych obowiązków, dlatego rozłożenie go w czasie sprawia, że łatwiej sobie z nimi poradzić – a my będziemy pilnować wszystkich terminów i dokumentów, które należy wysłać.
 

Do zobaczenia!
 

Zobacz więcej
do góry