Targi Uczelni Zagranicznych | edycja ONLINE - MARZEC

 

Mamy dla Was dobrą wiadomość - 12 i 13 marca zapraszamy na wirtualne Targi Uczelni Zagranicznych! Wydarzenie jest bezpłatne. Prosimy o wcześniejszą rejestrację TUTAJ.

Targi skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych aplikacją na zagraniczne uniwersytety, które oferują naukę na kierunkach licencjackich, magisterskich i MBA. Jest to idealna okazja do poznania przedstawicieli zagranicznych uczelni, porozmawiania z doradcami edukacyjnymi Baltic Council oraz studentami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości!

Kiedy się spotykamy?
Piątek - 12.03, 13:00 - 17:00
Sobota - 13.03, 11:00 - 15:00

Targi odbywają się na platformie Zoom. Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymaja dostęp do platformy oraz plan całego wydarzenia.

W wydarzeniu weźmie udział wiele znanych uczelni, a swoją obecność potwierdziły m.in. University of Amsterdam (Holandia), Tilburg University (Holandia), Rotterdam Business School (Holandia), University of Antwerp (Belgia), Chalmers University of Technology (Szwecja), Universidad de Navarra (Hiszpania), INTO University Partnerships (USA) oraz europejskie szkoły biznesu i zarządzania— BI Norwegian School of Management (Norwegia) czy EU Business School i ESCP Business School z kampusami w m.in we Francji, Niemczech czy we Włoszech.
 
•    Poznaj uniwersytety z m.in Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Norwegii, Hiszpanii i z innych krajów, które oferują kierunki w języku angielskim na poziomie licencjackim oraz magisterskim.
•    Proces aplikacji na zagraniczne uczelnie jest długi i skomplikowany - uczestnicząc w naszych targach szybciej poznasz oferty uczelni i będziesz mógł/a zacząć z nami aplikację -  unikniesz zbędnego stresu i presji czasu przed maturą!
•    Możesz dołączyć do nas z każdego miejsca w Polsce - wszystko czego potrzebujesz to dostęp do laptopa lub smartphone\'a i połączenie z Internetem
•    Porozmawiamy m.in. o zniżkach na naukę w Holandii dla studentów UE; bezpłatnych studiach w Szwecji; zmianach w aplikacji do UK po Brexicie; biznesowych, artystycznych i inżynierskich uczelniach w Europie i wiele, wiele więcej!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce TARGI.
Rejestracji na nasze wydarzenie TUTAJ.

Do zobaczenia!

 

Zobacz więcej
do góry