Wirtualne Targi Uczelni Zagranicznych - już w LUTYM!

 

Już 26 i 27 lutego zapraszamy na nasze wirtualne targi edukacyjne – Targi Uczelni Zagranicznych!

Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich osób zainteresowanych aplikacją na zagraniczne uniwersytety. Jest to idealna okazja do poznania przedstawicieli zagranicznych uczelni, porozmawiania z doradcami edukacyjnymi Baltic Council oraz studentami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości!

Kiedy się spotykamy?
Piątek - 26.02, 14:00 - 18:00
Sobota - 27.02, 12:00 - 16:00

Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja TUTAJ.
Wirtualne targi będą odbywać się na platformie Zoom. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają dostęp do platformy oraz plan całego wydarzenia.
 

  • Poznaj uniwersytety z m.in Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji i innych krajów, które oferują kierunki w języku angielskim na poziomie licencjackim oraz magisterskim.
  • Proces aplikacji na zagraniczne uczelnie jest długi i skomplikowany - uczestnicząc w naszych targach szybciej poznasz oferty uczelni i będziesz mógł/a zacząć z nami aplikację -  unikniesz zbędnego stresu i presji czasu przed maturą!
  • Możesz dołączyć do nas z każdego miejsca w Polsce, a to co potrzebujesz do dostęp do laptopa lub smartphone'a i połączenie z Internetem
  • Porozmawiamy m.in. o zniżkach na naukę w Holandii dla studentów UE; bezpłatnych studiach w Danii; zmianach w aplikacji do UK po Brexicie; biznesowych, artystycznych i inżynierskich uczelniach w Europie i wiele, wiele więcej!


Więcej ciekawostek znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce TARGI.
Nie zapomnijcie o rejestracji na nasze wydarzenie TUTAJ.

Do zobaczenia!

 

Zobacz więcej
do góry