Bezpłatna konsultacja - matura w maju 2021 !


Zdajesz maturę w maju 2021? To już czas, żeby rozpocząć aplikację na zagraniczne uczelnie!
Porozmawiaj z nami o aplikacji na studia Wielkiej Brytanii, Niderlandach, Danii, Szwecji, Szwajcarii i w innych krajach.
Umów się na bezpłatną konsultację TUTAJ

Dlaczego warto aplikować z Baltic Council?

•    Aplikacja na studia to dość długi i złożony proces, który może przytłoczyć ogromem dodatkowych obowiązków, dlatego rozłożenie go w czasie sprawia, że łatwiej sobie z nimi poradzić – a my będziemy pilnować wszystkich terminów i dokumentów, które należy wysłać

•    Nasi doradcy edukacyjni sami uczyli się za granicą, dlatego o systemach takich jak A-level, IB wiedzą bardzo dużo! To nie wszystko – posłużą przydatnymi wskazówkami i praktycznymi poradami, które znają tylko absolwenci zagranicznych uczelni! Podadzą informacje z pierwszej ręki!

•    Od 25 lat z sukcesem przeprowadzamy aplikacje do zagranicznych placówek. Mamy stały kontakt z wieloma instytucjami, dlatego jesteśmy na bieżąco z kierunkami i programami nauki, które oferują. Współpracujemy z uczelniami, szkołami średnimi, szkołami językowymi z m.in. Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji, Włoch, czy Szwajcarii!

Do zobaczenia!
 

Zobacz więcej
do góry