Dołącz do naszych webinarów w listopadzie! - nowa seria spotkań

 

Dołącz do spotkań online z czołowymi zagranicznymi uczelniami! Dowiedz się więcej o studiowaniu za granicą, w tym o wyborze kierunku, życiu studenckim, pracy podczas studiów i zniżkach na studia jakie przysługują obywatelom UE. Porozmawiaj z przedstawicielami Tilburg University i Radboud University i dowiedz się, jakie kierunki możesz studiować i dlaczego warto aplikować na studia za granicą.

To nie wszystko! Niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze z przedstawicielem jednej z czołowych szkół biznesu w Europie EU Business School!

Spotkania odbędą się w dniach:
- 16 listopada 2020 godz. 16:00 Tilburg University
- 18 listopada 2020 godz. 16:00 Radboud University
- 26 listopada 2020 godz. 15:00 EU Business School


Wszystkie webinary będą prowadzone w języku angielskim.
WEBINARY SĄ DARMOWE, WYSTARCZY ZAPISAĆ SIĘ TUTAJ

Więcej o szkołach:

Tilburg University to uczelnia z absolutnej światowej czołówki! Co roku zdobywała tytuł ‘Best General University’ w Holandii. Ponadto, w dziedzinie biznesu i zarządzania plasuje się na #6 miejscu na świecie, a wydział Psychologii i Prawa znajduje się w najlepszej 50tce!  Niewątpliwie, obok wysokiego poziomu akademickiego, wyróżniającymi aspektami tej uczelni są nowoczesny i zielony kampus oraz międzynarodowe środowisko - studiują tutaj osoby z ponad 100 krajów świata!

Radboud University
to jedna z najlepszych tzw. 'research universities' w Holandii. W 2020 roku otrzymała tytuł 'Best Dutch Traditional University' - nauka tutaj jest na naprawdę na wysokim poziomie, a wszystko odbywa się w pełni międzynarodowym środowisku!
Uniwersytet oferuje szeroki wybór kierunków - od biologii i chemii, przez biznes i komunikację międzynarodową, historię, computer science i psychologię! To właśnie wydział Psychologii znajduje się w światowym rankingu w pierwszej 100

EU Business School to międzynarodowa szkoła biznesowa z nowoczesnymi kampusami w Barcelonie, Genewie, Montreux, oraz Monachium. Studia za granicą to ciekawa opcja ale nie wiesz który kraj wybrać? Studiując na EU Business School nie musisz ograniczać się do jednego miejsca— szkoła zapewnia możliwość wymian studenckich i przemieszczania się między kampusami podczas studiów.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ.

Do zobaczenia!

Zobacz więcej
do góry