Wirtualne Dni Edukacji Międzynarodowej 2020 - mini przewodnik!


Już w nadchodzący weekend zapraszamy Was na wirtualne targi edukacyjne Dni Edukacji Międzynarodowej, które możecie w tym roku odwiedzić online w dniach 17 – 20 października. Targi edukacyjne to doskonała możliwość dla przyszłych uczniów i studentów, aby porozmawiać z przedstawicielami najlepszych placówek edukacyjnych i dowiedzieć się wszelkich szczegółów o nauce za granicą. Ekscytacja rośnie, bo swoją obecnosć potwierdziło już wielu ciekawych wystawców - zagraniczne szkoły średnie, uniwersytety, szkoły biznesowe, oraz college’e z UK, Holandii, USA, Kanady, Szwajcarii, Estonii, Francji, Portugalii i nie tylko.
 
Kogo dokładnie będziecie mieli szansę zobaczyć na targach? Rzućcie okiem na poniższy mini przewodnik!
 
Uniwersytety w UK
Wielka Brytania od lat czołuje w rankingach najbardziej popularnych destynacji dla międzynarodowych studentów i studentek. Prestiżowe uniwersytety z bogatą historią, szeroka gama kierunków studiów, perspektywy rozwoju, a także międzynarodowa atmosfera— to wszystko sprawia, że edukacja wyższa w UK to często szczyt marzeń młodych ambitnych ludzi.
Wśród brytyjskich uczelni obecnych na naszych wirtualnych targach będziecie mogli znaleźć przedstawicieli takich uczelni jak; De Montfort University, Northumbria University, Swansea University, Falmouth University, University of Essex, University of Glasgow, oraz dwie międzynarodowe szkoły biznesowe Hult International Business School i ESCP Europe.
 
Uniwersytety w Holandii
Z roku na rok studia w Niderlandach stają się coraz bardziej popularne. Międzynarodowa atmosfera, wysoka jakość kształcenia, szeroki wybór kierunków w języku angielskim, niskie koszty czesnego oraz otwartość tamtejszej społeczności sukcesywnie przyciąga studentów i studentki z całego świata. Bogactwa architektury, muzyki i sztuki obecne w Niderlandach na niemal każdym kroku będą dodatkowym atutem dla wszystkich którzy pragną studiować kierunki kreatywne. Z Kim będziecie mieć okazję porozmawiać już w nadchodzący weekend? Fontys University of Applied Sciences, Windesheim University of Applied Sciences, Tilburg University,  oraz The Hague University of Applied Sciences. 
 
Uniwerytety w Europie
Poza Wielką Brytanią oraz Niderlandami, w Europie znajduje się ogromna ilość prestiżowych uczelni, które oferują najwyższej jakości edukację często nawet bezpłatnie! To także doskonała opcja dla tych, którzy są ciekawi świata, ale woleliby jednak na początek pozostać blisko domu.
John Cabot University z Włoch, KU Leuven z Belgii, ESCA School of Management z kampusami we Francji i Włoszech, czeski University of Life Sciences Prague a może Swiss Education Group? Te i inne uczelnie znajdziesz online już podczas naszych Dni Edukacji Międzynarodowej.
 
Szkoły średnie
Stabilność systemu edukacji i tradycje liczone w dziesiątkach, czy nawet setkach lat to zaledwie kilka z całego szeregu atutów nauki w zagranicznych szkołach średnich. Zaplecze akademickie w  programach edukacyjnych rozpoznwalnych na całym świecie (International Baccalaureate, A-level, SAT, itd.) jest zdecydowanie ogromnym atutem podczas aplikacji na międzynarodowe uczelnie wyższe. Które międzynarodowe szkoły średnie znajdziecie podczas targów? BBIS Berlin International School, brytyjskie Bishop’s Stortford College, ACS Cobham International School, Sidcot School, Shrewsbury School oraz West Buckland School, a także amerykański Green River College, szwajcarską HIF School and Sports Academy, czy litwińską Exupery International School.
 
Obozy językowe
Ostatnia część targów, o której warto wspomnieć to oczywiście zagraniczne centra, szkoły i obozy językowe! Nauka języka za granicą jest jedną z najbardziej efektywnych metod, a indywidualne podejście do każdego ucznia oraz możliwość presonalizacji programu sprawia, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Najbardziej popularne kursy językowe, to wciąż formałączenia nauki z aktywnym wypoczynkiem (tenis, piłka nożna, nurkowanie, jazda konna, golf, fotografia, muzyka, warsztaty aktorskie i wiele innych. Bez względu na poziom znajomości języka, zainteresowania i oczekiwania wobec kursu— wspaniały zagraniczny wyjazd jest na wyciągnięcie ręki. Wśród szkół obecnych na naszych wirtualnych targach będziecie mogli znaleźć m.in. cieszącą się ogromną popularnością portugalską Nobel International School Algarve!
 
W przewodniku brakuje uczelni lub szkoły, na której Ci zależy? Zerknij na nasz pełen opis wystawców i program targów, lub dołącz do wydarzenia i zasięgnij informacji od naszych doświadczonych konsultantek I konsultantów!
 
Udział w wirtualnej edycji Dni Edukacji Międzynarodowej jest bezpłatny. Aby otrzymać link dostępu do spotkań i webinarów, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego TUTAJ.
 

Jesteście gotowi? Do zobaczenia już wkrótce! 

Zobacz więcej
do góry