Aplikacja na studia 2021/22 już otwarta!

 

Baltic Council for International Education ma przyjemność ogłosić oficjalne otwarcie aplikacji na zagraniczne studia w roku akademickim 2021/22. Bez względu na to czy chcesz studiować w UK, Niderlandach, Danii, Szwecji, lub jeszcze innym państwie— im wcześniej zaczniesz aplikację, tym lepiej dla Ciebie!

Część platform aplikacyjnych; takich jak UCAS, została już otwarta, a reszta z nich ruszy już wkrótce. Po co tracić czas, kiedy można zacząć od razu? Z naszą pomocą w prosty i przyjemny sposób przygotujesz swoją aplikację przed czasem— od wyboru właściwej uczelni, przez napisanie doskonałego Personal Statement, aż po przygotowanie rozbudowanego portfolio i referencji.


Dlaczego zacząć wcześniej niż inni? Rzućcie okiem na kilka argumentów naszych konsultantów i konsultantek:

1. Aplikacja na studia to dość długi i złożony proces, który może przytłoczyć ogromem dodatkowych obowiązków, dlatego rozłożenie go w czasie sprawia, że łatwiej sobie z nimi poradzić.

2. Ostatnia klasa liceum jest stresująca nawet bez pracy i zobowiązań związanych z aplikacją— deadline’y, oceny końcowe, dodatkowe projekty, no i matura! Przygotowanie swojej aplikacji przed czasem pozwoli Ci na poświęcenie pełnej uwagi rzeczom, które są naprawdę najważniejsze.

3. Skończenie swojej aplikacji na długo przed deadlinem gwaratntuje, że go nie przegapisz— proste!


Czemu wybrać właśnie studia za granicą? Sprawdź naszą stronę internetową!

Bez względu na to, czy chodzi o UK, Niderlandy, Danię, Szwecję, Kanadę, Włochy, czy inne miejsce do którego prowadzimy aplikacje— jest masa powodów, dla których warto wybrać jedno zamiast drugiego i to jedynie Twoja decyzja, który z nich Cię przekona.

Zadzwoń, napisz lub umów się na bezpłatną konsultację z naszym doświadczonym teamem, który z radością odpowie na wszelkie Twoje pytania i zdradzi tajniki aplikacji na zagraniczne studia. Pomożemy Ci przejść przez wszystkie etapy aplikacji i chętnie doradzimy w podjęciu ważnych decyzji. Nie trać czasu i po prostu zarejestruj się na bezpłatną konsultację TUTAJ, lub skontaktuj się z nami.

 

Powodzenia i do usłyszenia! 

Zobacz więcej
do góry