University of Essex - Uniwersytet Roku!

 

Z przyjemnością informujemy, że University of Essex z Wielkiej Brytanii został uznany za "Uniwersytet Roku" podczas gali Times Higher Education (THE) 2018. Ceremonia ta określana jest mianem rozdania Oscarów w szkolnictwie wyższym w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że możemy być oficjalnym partnerem University of Essex i pomagamy wielu studentom w aplikacji na ciekawe kierunki jakie on oferuje.

Uniwersytet ma wiodącą pozycję w wielu kierunkach i od dawna jest w czołówce najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii w następujących dziedzinach: Drama and Performing Arts, Politics, International Relations, Philosophy, Criminology, Art and Design, Electrical Engineering, Economics, History of Art. Ponadto University of Essex oferuje wiele programów licencjackich i magisterskich na wydziale filologii związanych ze studiowaniem języków obcych w połączeniu z innymi przedmiotami np.: stosunki międzynarodowe, ekonomia, biznes, polityka.

Przyjdź na bezpłatną konsultację w jednym z naszych biur lub zarejestruj się na konsultację przez Skype i dowiedz się więcej o University of Essex, a także o innych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii. Zajmiemy się Twoją aplikacją na studia - wysyłamy dokumenty, rozwiązujemy problemy organizacyjne, doradzamy z zakresie zakwaterowania, udzielamy informacji na temat kredytów studenckich. Baltic Council zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie edukacji za granicą. Większość z nich to absolwenci zagranicznych uniwersytetów, w tym University of Essex.

Rejestracja do bezpłatnej konsultacji

Zadzwoń +48 576 382 088 lub napisz info@balticcouncil.pl .
 

Zobacz więcej
do góry