Bezpłatne konsultacje ONLINE! Porozmawiaj z nami!

 

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Studenci!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wszyscy znaleźliśmy się w bardzo nietypowej sytuacji. Głęboko jednak wierzymy, że już wkrótce wszystko wróci do normalności i będziemy mogli w pełni korzystać z pięknej, słonecznej pogody. Na razie jednak wszyscy pozostajemy w domu.Domyślamy się, że spędzacie Państwo dużo czasu z rodziną. Z tego powodu uruchamiamy nasz serwis konsultacji online.

Nasi konsultanci porozmawiają z Państwem telefonicznie lub przez Skype i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wyjazdów językowych, kursów językowych online, zagranicznych szkół średnich i uniwersytetów. Prosimy o wybranie dogodnego terminu rozmowy tu: https://bit.ly/2TYIKgC

Być może to właśnie teraz jest najlepszy czas, żeby zastanowić się nad tym, jak efektywnie nauczyć się języka obcego? Zapytajcie o ofertę letnich kursów i obozów językowych. Wiele szkół nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Należy tylko uzupełnić formularz aplikacyjny, a płatności można dokonać w późniejszym terminie. A może chcecie się uczyć języka online? Zapraszamy na kursy prowadzone w wirtualnej sali w małych, międzynarodowych grupach. Oferty zagranicznych kursów językowych są przedstwione tu: https://bit.ly/2ITOsLt

Wszyskie osoby, które chcą studiować za granicą mogą już teraz rozpocząć przygotowania do procesu aplikacji. Nasi doradcy edukacyjni studiowali m.in w Wielkiej Brytanii i Holandii, dlatego proces aplikacji do zagranicznych szkół przechodzili sami. Odpowedzą na wszystkie pytania dotyczące nauki, finansowania studiów, zakwaterowania i stypendiów. Chcesz studiować w UK, Holandii, Danii, Szwecji, USA – umów się na bezpłatną konsultację z naszymi doradcami.

Liceum za granicą? Aplikacja do zagranicznych, prywatnych szkół z internatem nadal trwa, a testy można napisać w biurze w Warszawie. Podczas bezpłatnych konsultacji online opowiemy jak wybrać odpowiednią szkołę, czym różni się matura międzynarodowa IB od brytyjskiej A -level, jak zdobyć stypendium i jak się przygotować do testów wstępnych.

Zapraszamy do kontaktu!

Rezerwacja konsultacji ONLINE tu: https://bit.ly/2TYIKgC
Baltic Council for International Education
info@balticcouncil.pl
tel. 576 382 088
 

Zobacz więcej
do góry