Letni obóz w Oxford. Zniżka 200 GBP


Zapraszamy do skorzystania z nowej, niższej ceny na obóz językowy w Oxfordzie dla dzieci i młodzieży w wieku 12 – 17 lat. Skorzystaj ze zniżki 200 GBP na obóz językowy (oferta ważna do końca 2019 roku).

Kursy letnie odbywają się w budynku St Edward’s School, która mieści się w pobliżu centrum miasta. Szkoła powstała w 1863 roku i jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych prywatnych szkół w Wielkiej Brytanii.

Szkoła oferuje kursy:
Active English zaprojektowany jest z myślą o uczniach w wieku 12 do 17 lat i przewiduje naukę języka angielskiego pod okiem najlepszych nauczycieli, a dodatkowo proponuje takie aktywności jak: sztuka i design, koszykówka, taniec, drama, piłka nożna, golf, fotografia, czy tenis.

English Plus to kurs dla dzieci w wieku 12 do 17 lat, który przewiduje lekcje teoretyczne języka angielskiego przed południem oraz lekcje praktyczne popołudniami. Ta kombinacja pozwala na znaczącą poprawę zdolności językowych w bardzo krótkim czasie.

Kurs języka angielskiego obejmuje także bogaty program zajęć sportowo - rekreacyjnych i wycieczek. Na kampusie szkoły znajduje sala sportowa, kryty i zewnętrzny basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną, bosika do gier zespołowych.

Oferta dotyczy wyjazdu indywidualnego. Szczegóły TUTAJ

Organizujemy także wyjazd z polskim opiekunem w dniach 22/07- 05/08/2020. Więcej informacji TUTAJ

Więcej ciekawych ofert wyjazdó językowych na naszej stronie internetowej TUTAJ

Baltic Council for International Education - Twój najlepszy doradca edukacyjny!

info@balticcouncil.pl
☎️ t. 22 379 26 24
Zobacz więcej

do góry