Naucz się angielskiego w te wakacje - ostatnie wolne miesjca!

 

Wyjedź na zagraniczne kursy i obozy językowe! To ostatnia szansa, aby skorzystać z wolnych miejsc na wyjazdach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Wszystkich uczniów w wieku 7 - 18 lat zapraszamy na obozy językowe do najlepszych miejsc w Wielkiej Brytanii. Ucz się na kampusie znanej, prywatnej szkoły z internatem Eastbourne College (11-17 lat) w klimatycznym mieście Eastbourne nad morzem, na południowym wybrzeżu Anglii. Nasi uczniowie mają okazję przekonać się czym jest prawdziwa, angielska szkoła z internatem, która nie ma odpowiedników w naszym kraju. Pamiętajcie, że obozy językowe to nie tylko nauka! To także ekscytujące zajęcia sportowo – rekreacyjne, zabawy integracyjne i wycieczki do znanych miast takich jak Londyn, Oxford czy Cambridge. W szkole dostępne są ostanie wolne miejsca w specjalnej cenie tylko 2500 zł za tydzień.

Osoby zainteresowane nauką języka angielskiego, a także zajęciami i wykładami z przedmiotów szkolnych, oczekujące jednocześnie ciekawych, aktywnych wakacji zapraszamy na prestiżowy kurs Academic Summer (7-17 lat). Program all inclusive w cenie 5000 zł/tydz. obejmuje lekcje, pakiet zajęć popołudniowych i wieczornych, wycieczki do znanych miejsc w Wielkiej Brytanii, wyżywienie, ubezpieczenie oraz transfery lotniskowe w dniu przylotu i odlotu. W dniach 3 – 17 sierpnia organizujemy wylot z Warszawy z polskim opiekunem na kurs Academic Summer do szkoły Sidcot School pod Bristolem. Opiekun będzie towarzyszył dzieciom podczas lotu i pobytu w szkole. Wyjazdy indywidualne do tej szkoły odbywają się w innych terminach – od 6 lipca do 24 sierpnia i udzielamy na nie rabatu 100 GBP za każdy zarezerwowany tydzień kursu.

Inne ciekawe programy wyjazdów językowych do Wielkiej Brytanii, na Maltę, do USA, Kanady znajdują się na naszej stronie internetowej TUTAJ.

Wiele ciekawy opcji nauki angielskiego oferują szkoły dla młodych dorosłych. Nie są to tylko tradycyjne kursy języka ogólnego, ale także dostępne są kursy intensywne, przygotowujące do egzaminu IELTS lub egzaminów Cambridge, programy akademickie przygotowujące do studiów w UK i wiele innych. Wszystkie dostępne są TUTAJ.

To nie wszystko — wiele ciekawych kursów dla menedżerów i kadry zarządzającej oferują szkoły dla dorosłych. Osoby te mogą mieć pewność, że będą uczyły się języka angielskiego w międzynarodowych grupach, z osobami w podobnym wieku o podobnym poziomie znajomości języka angielskiego. Szkoły te to m.in.

Kingsway English Centre,

Accent International Language Concultancy,

The London School of English

Wszystkie szkoły mają w swojej ofercie specjalne promocje i zniżki, a kursy możecie zarezerwować z Baltic Council płacąc bezpośrednio na konto szkoły językowej. Nie pobieramy żadnych opłat agencyjnych i gwarantujemy, że podane ceny są oficjalnymi cenami katalogowymi publikowanymi przez szkoły.

Dlaczego uczymy się języka angielskiego? Odpowiedzi jest bardzo wiele! Praca, wakacje, podróże, a może studia? Wszystkie osoby planujące rozpoczęcie zagranicznych studiów mogą skorzystać z naszej pomocy w aplikacji. Nasi konsultanci sami są absolwentami zagranicznych szkół i o aplikacji wiedzą wszystko!

Zapraszamy do kontaktu, po darmowe wyceny kursów lub zapisy na bezpłatne konsultacje dotyczące wyjazdów lub aplikacji do zagranicznych szkół:

info@balticcouncil.pl

t.: 576 382 088, 22 379 26 24

www.balticcouncil.pl
 

Zobacz więcej
do góry