Zagraniczne kursy i obozy językowe - dlaczego warto?

Nie ulega wątpliwości jak ważna jest znajomość języków obcych – dzięki niej czujemy się pewnie i ‘jak u siebie’, niezależnie czy wakacje spędzamy w rodzinnym mieście czy na słonecznych plażach Barcelony. Perspektywa wyjazdu w nieznane miejsce bez biura podróży, jest przyjemnym wyzwaniem, a nie źródłem stresu – wiemy przecież, że szukając drogi do Buckingham Palace życzliwy Brytyjczyk udzieli nam wskazówek, a lokalny paryżanin doradzi, która kafejka serwuje najautentyczniejsze croissanty. Znajomość języków to nie tylko poczucie bezpieczeństwa i wygody – to dużo więcej! Otwierają się, bowiem niezliczone możliwości kontaktu z ludźmi z całego świata; poznajemy ich zwyczaje, poglądy, nawiązujemy wartościowe przyjaźnie, a tym samym poszerzamy horyzonty.

No tak, ale co jeśli nie przepadasz za żmudnym wkuwaniem słówek, myśl o samotnym zmaganiu się z angielskimi skutecznie odstrasza, a korepetycje niezbyt pomagają? Odpowiedzią na Twoje potrzeby i niezwykle skuteczną formą nauki jest wyjazd na kurs językowy za granicę!

Czy już odezwał się ten negatywny, narzekający głos, który od zawsze podpowiada nam: „to za drogie, to nie dla mnie, to mi nic nie da”? Nie słuchaj! Przede wszystkim, to NIE MUSI być drogie, o czym przekonasz się czytając poniżej o konkretnych ofertach, TO DLA CIEBIE – tak jak i dla setek innych osób w Twoim wieku, które przez wyjazd językowy nie tylko podszlifowały angielski, ale nabrały pewności siebie, i zawarły wiele wspaniałych, międzynarodowych znajomości. Wreszcie, TO ZDECYDOWANIE EFEKTYWNE! Szkoły, które znajdziesz poniżej to akredytowane, doświadczone instytucje - tylko z takimi współpracujemy, bo chcemy dla naszych uczniów tego, co najlepsze. Oznacza to, że poziom nauczania jest kontrolowany, kadra wykwalifikowana, lekcje spełniające określone standardy, a warunki, w których się kształcisz zawsze sprzyjające rozwojowi.

Postrzegasz taki wyjazd, jako ogromny wydatek? Nic bardziej mylnego.

Jedna z naszych szkół partnerskich St Michael’s College oferuje wszechstronny kurs językowy, za który zapłacisz tylko 2950 PLN tygodniowo!
Jeśli chcesz przybliżyć dziecku prawdziwą klasyczną Anglię, którą znamy z prac Jane Austen i Elizabeth Gaskell - St Michael’s College to najlepsze miejsce!

Ale to nie wszystko!
Rzuć okiem na inne ciekawe i przystępne cenowo oferty:

Eastbourne College - malownicze i urokliwe miasto położone na angielskim wybrzeżu, położone u podnóża Parku Narodowego South Downs, największa liczba słonecznych dni w roku w UK, nowoczesne sale lekcyjne, siłownia, basen, kort tenisowy i boiska; to wszystko czeka tu na Ciebie! Tutaj masz okazję przekonać się, czym jest prawdziwa angielska szkoła z internatem.

St Edward’s School Oxford - stolica hrabstwa Oxfordshire nie musi być specjalnie przedstawiana, ponieważ dzięki jednemu z najstarszych uniwersytetów w Europie każdy słyszał o niej przynajmniej kilka razy! To przytulne i zadbane miasto pełne pięknych parków, starannie przystrzyżonych trawników oraz gotyckiej architektury. Ogrodzony teren szkoły jest spokojnym i bezpiecznym miejscem, w którym panuje przyjazna atmosfera.

Academic Summer – to coś więcej niż kurs językowy! Szkoła posiada kampusy w Londynie, Cambridge i Bristolu, a na każdym z nich czeka na Ciebie coś wyjątkowego; nauka języka połączona z nauką przedmiotów akademickich GCSE, IB, czy A-Level, kursy przygotowujące do studiów medycznych, kursy egzaminacyjne IELTS, czy kurs Academic Sports.

W każdej ze szkół zajęcia językowe odbywają się z udziałem najlepszych wykwalifikowanych nauczycieli, organizowane są gościnne wykłady znanych specjalistów z różnych dziedzin, wieczorne wypady do miasta, wycieczki, rozgrywki sportowe, dyskoteki, grille, gry terenowe i eventy charytatywne – takiej przygody nie zapomnisz nigdy!

Nie interesuje Cię nauka angielskiego? Nie ma problemu - aller à Paris ou la Côte d\'Azur lub Deutschland besuchen! Accord Ecole De Langues w Paryżu, Centre International w Antibes, GLS w Berlinie, czy DID w Hamburgu, Frankfurcie lub Bawarii. Wszystkie te szkoły czekają na Ciebie już w te wakacje!

Halo dorośli! Myśleliście, że Was pominiemy? Nigdy nie jest za późno na naukę języka – szkoła Glasgow School of English doskonale rozumie oczekiwania dojrzałych studentów i wychodzi im naprzeciw. Możesz tam zabukować kurs tygodniowy już za 130 GBP! Ze swoją centralną lokalizacją, indywidualnym podejściem do studenta, ciekawą ofertą kół zainteresowań, a przy tym tak atrakcyjną ceną zachęca każdego, kto rozważa podniesienie zawodowych kwalifikacji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – odezwij się. Napisz na info@balticcouncil.pl, zadzwoń +48 576 382 088, 22 379 26 24, 22 379 26 22 lub zarejestruj się na bezpłatną konsultację TUTAJ.

Więcej szczegółów oraz inne oferty znajdziesz w następujących sekcjach na naszej stronie internetowej:
•    Zagraniczne kursy i obozy dla uczniów (7-18 lat) – wyjazdy grupowe z opiekunem
•    Zagraniczne kursy i obozy językowe (7-18 lat) – wyjazdy indywidualne
•    Zagraniczne kursy językowe dla młodzieży (16+) i dorosłych
•    Kursy językowe - programy rodzinne
•    Język + Sport
•    Kursy dla menedżerów i kadry kierowniczej
•    Kursy IELTS

Więc gdzie poniesie Cię w te wakacje?
Do usłyszenia!


 

Zobacz więcej
do góry