Jeden z najbardziej popularnych kursów językowych na targach w Polsce

Nasz długoletni partner, Academic Summer, organizator popularnych kursów i obozów językowych zaprezentuje swoją ofertę podczas Dni Edukacji Międzynarodowej. Szkoła Academic Summer będzie obecna na targach w Warszawie (23 marca), Łodzi (24 marca), Krakowie (26 marca) i we Wrocławiu (28 marca).

Szkoła organizuje kursy językowe w Wielkiej Brytanii — w Bristolu, Londynie i Cambridge oraz w Kanadzie. Podczas lekcji języka angielskiego uczniowie pogłębiają wiedzę z ulubionych przedmiotów szkolnych, doskonaląc w tym samym czasie znajomość języka. Lekcje uzupełnia bogaty program zajęć sportowo – rekreacyjnych oraz wycieczki krajoznawcze do znanych miast w Wielkiej Brytanii. Kursy są przeznaczone dla uczniów w wieku 7 – 17 lat, ale nie zabraknie także programów specjalistycznych skierowanych do młodzieży planującej studia w Wielkiej Brytanii takich jak Get Ready for Medicine, Get Ready for Uni, Get Ready for IELTS. Uczniowie 18+ mogą uczestniczyć w kursach w mieście Manchester, a Ci którzy lubią dalekie podróże w Kanadzie na obozie językowym dla osób w wieku 12 – 18 lat. Jeśli kochasz sport kurs Academic Sports będzie ciekawą propozycją dla Ciebie.

Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, przygotowanych do nauczania studentów z różnych zakątków świata w grupach międzynarodowych. Pamiętaj, że na wyjeździe nie uczysz się tylko i wyłącznie w szkolnej ławce, ale nauka trwa cały dzień nawet wtedy, kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy np. w sklepie, kinie, aptece, podczas spotkań z nowo poznanymi przyjaciółmi. Totalne zanurzenie w języku 24h/7 sprawia, że szybciej chłoniesz nowo poznane zwroty i wyrażenia i doskonalisz umiejętności komunikacyjne. Bogaty program zajęć pozalekcyjnych, a także ekscytujące wycieczki są również okazją do doskonalenia języka, a także poznawania brytyjskiej kultury.

Zamierzasz rozpocząć naukę w brytyjskiej szkole? Na pewno znajdziesz kurs dla siebie. Uczniowie w wieku 15+ mają własny, indywidualny harmonogram nauczania - wybierają spośród ponad 15 dostępnych przedmiotów np. ekonomia biznes, projektowanie i technologie, sztuka, media, historia i polityka. Myślisz o przygotowaniu do matury międzynarodowej (IB) lub matury brytyjskiej (A - levels) ten kurs będzie dla Ciebie. Wybierzesz przedmioty, które Cię interesują i będziesz pogłębiał wiedzę, która będzie niezbędna na późniejszych egzaminach. Co więcej, program obejmuje także ciekawe seminaria i spotkania z ekspertami w danej dziedzinie, którzy odwiedzą szkołę, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Kursy łączą w sobie teorię z praktyką, dlatego zajęcia są ciekawe i angażujące. Dzięki temu łatwiej zapamiętujesz przekazane informacje, a nauka jest również interesującą zabawą. Wiele zajęć bazuje na ciekawych eksperymentach, projektach i pracy w grupie. LONDYN, CAMBRIDGE, BRISTOL I MANCHESTER – to w tych pięknych i znanych miastach możesz uczyć się angielskiego i podziwiać brytyjską kulturę.


Dzieci w wieku 7 - 12 lat uczęszczają na kursy w BEZPIECZNYCH LOKALIZACJACH — w Cambridge i w okolicach Brisolu. Cambridge jest pięknym miastem akademickim i siedzibą jednego z najlepszych uniwersytetów na świecie. Jego architektura zachwyca. Okolice Bristolu są spokojne, a dzieci uczą się tu w tradycyjnej szkole z internatem na kampusie ze świetną infrastrukturą, dzięki czemu można zapomnieć o nudzie, a dzień wypełniony jest zajęciami po brzegi. Dzieci mają do dyspozycji m.in.: 25 - metrowy basen, studio fotograficzne, plastyczne, boiska do gry w krykieta, piłkę nożną. Uczniowie w wieku 12 - 17 lat mają możliwość rozpoczęcia kursu w jednej z trzech wspaniałych lokalizacji: w Londynie, Cambridge lub Bristolu... a także w Kanadzie!


Osoby w wieku 18 lat i więcej uczą się na kursie w mieście uniwersyteckim Manchester, gdzie uczęszczają na kurs na terenie Abbey College Manchester, w samym centrum miasta. Zakwaterowanie w pokojach z łazienką znajduje się tylko 20 minut na piechotę od szkoły. Kurs przygotowuje do studiowania na uniwersytecie w UK. Nauczysz się jak robić notatki, jak przygotowywać prezentacje, jak pisać wypracowania lub opisywać tabele, grafy i diagramy itp.


Nauka jest zrównoważona ciekawym programem zajęć pozalekcyjnym. Ciekawe zajęcia popołudniowe i wieczorne, a także wycieczki krajoznawcze, są doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku. Chcesz wyjechać do studia Harry’ego Pottera, a może zwiedzić Pałac Buckingham? Stadion O2 w Londynie, wycieczki do znanych angielskich miast, warsztaty teambuildingowe, które pomagają uczniom w podnoszeniu ich umiejętności — wszytko to, a także inne ekscytujące zajęcia są w zasięgu ręki. Lekcje dla młodzieży i zajęcia dla uczniów w wieku 7 - 12 lat są prowadzone na podstawie tygodni tematycznych, które są interesujące dla danej grupy wiekowej, dzięki temu, podróż przez naukę angielskiego staje się prawdziwą przygodą.

INTEGRACJA STUDENTÓW BRYTYJSKICH I MIĘDZYNARODOWYCH – kursanci zagraniczni uczą się u boku brytyjskich uczniów. Program Junior (7 – 12 lat) w Bristolu integruje brytyjskich uczniów z międzynarodowymi studentami podczas lekcji i zajęć pozaszkolnych, co jest niesamowitą okazją do porozmawiania z osobami, których język angielski jest językiem ojczystym, a także nawiązania nowych, ciekawych znajomości.


Szukasz kursu lub obozu językowego? Nie może Cię zabraknąć na targach Dni Edukacji Międzynarodowej. Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielem szkoły Academic Summer, a także innych szkół językowych, które będą obecne na targach.


23 marca - Warszawa, Hotel Radisson Sobieski, Plac Zawiszy 1
24 marca - Łódź, Vienna House Andel's Hotel, ul. Ogrodowa 17
26 marca - Kraków, Park Inn Radisson, ul. Monte Cassino 2
28 marca - Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum, pl. Dominikański 1

Wstęp jest bezpłatny od 10:00 do 17:00.
Dodatkowe informacje i lista uczestników tutaj.


Organizatorem targów jest Baltic Council for International Education - wiodąca agencja edukacji zagranicznej, która jest oficjalnym przedstawicielem renomowanych, zagranicznych szkół średnich, college’y, uniwersytetów, a także zagranicznych szkół językowych organizujących kursy i obozy językowe.
 
Baltic Council for International Education
ul. Waryńskiego 3A
00 – 645 Warszawa
info@balticcouncil.pl
tel. +48 576 382 088, 22 379 26 24, 22 379 26 22


 

 

Zobacz więcej
do góry